czop definicja
Słownik Czop definicja. Czym jest jakikolwiek element stożkowatego kształtu; 3. stożek ropny w.

Czy przydatne?

Definicja Czop

Co oznacza CZOP: 1. stożkowata zatyczka, na przykład beczki, kadzi; 2. jakikolwiek element stożkowatego kształtu; 3. stożek ropny w uchyłkach migdałków w trakcie anginy; 4. część przedmiotu, która poprzez włożenie do odpowiadającego jej kształtem wgłębienia w innym przedmiocie umożliwia połączenie spoczynkowe albo ruchowe tych elementów

Czym jest Czop znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cukrzyk:
Słownik 1. człowiek chory na cukrzycę; 2. rodzina ptaków o upierzeniu nadzwyczajnie barwnym, żywiących się owadami i nektarem kwiatów czop.
Co znaczy Cement:
Słownik 1. spoiwo do zapraw budowlanych i betonów, mające postać szarego proszku twardniejącego po rozrobieniu wodą; 2. substancja stosowana w dentystyce do plombowania zębów czop.
Co znaczy Cieciorka:
Słownik 1. samica cietrzewia; 2. roślina z rodz. motylkowatych czop.
Co znaczy Cerografia:
Słownik 1. metoda przygotowywania klisz wklęsłodrukowych z miedzianych płyt pokrytych woskiem, na których żłobi się rysunek i poddaje trawieniu elektrolitycznemu; 2. malowanie na przedmiotach z wosku czop.
Co znaczy Czerparka:
Słownik urabiania i czerpania skał sypkich albo rozluźnionych, na przykład piasku, węgla brunatnego; 2. statek z urządzeniami do wydobywania gruntu z dna rzek, basenów portowych i torów wodnych w celu ich czop.
  • Dodano:
  • Autor: