czop definicja
Słownik Czop definicja. Czym jest jakikolwiek element stożkowatego kształtu; 3. stożek ropny w.

Czy przydatne?

Definicja Czop

Co oznacza CZOP: 1. stożkowata zatyczka, na przykład beczki, kadzi; 2. jakikolwiek element stożkowatego kształtu; 3. stożek ropny w uchyłkach migdałków w trakcie anginy; 4. część przedmiotu, która poprzez włożenie do odpowiadającego jej kształtem wgłębienia w innym przedmiocie umożliwia połączenie spoczynkowe albo ruchowe tych elementów

Czym jest Czop znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cieszynianka:
Słownik 1. mieszkanka Cieszyna; 2. roślina z rodz. baldaszkowatych o żółtawych kwiatach, bardzo rzadka, występująca raczej na Śląsku Cieszyńskim, Podkarpaciu i w Lubelskiem czop.
Co znaczy Cug:
Słownik 1. przepływ powietrza w piecu, wentylatorze i tym podobne; 2. zaprzęg składający się z sześciu albo czterech koni, zazwyczaj jednej maści, zaprzężonych parami czop.
Co znaczy Calówka:
Słownik 1. składana linijka z podziałką calową i centymetrową; 2. element długi, gruby albo szeroki na cal czop.
Co znaczy Czyściec:
Słownik 1. roślina zielna z rodz. wargowych, występująca w wielu gatunkach, raczej w strefie umiarkowanej; 2. wg doktryny katolickiej miejsce pozagrobowej okresowej pokuty dusz ludzi zmarłych czop.
Co znaczy Chwyt:
Słownik 1. chwycenie, ujęcie, złapanie; 2. świadome, zaplanowane posunięcie; 3. część ręcznej broni palnej wykorzystywana do podtrzymywania broni w trakcie strzelania; 4. cecha tkaniny wyczuwana dotykiem czop.
  • Dodano:
  • Autor: