demiurg definicja
Słownik DEMIURG definicja. Czym jest filozoficznych: twórca świata; 2. w starożytnej Grecji.

Czy przydatne?

Definicja Demiurg

Co oznacza DEMIURG: 1. w filozofii Platona i późniejszych doktrynach filozoficznych: twórca świata; 2. w starożytnej Grecji: rękodzielnik (na przykład garncarz, kowal) lub osoba wykonująca wolny zawód (((na przykład doktor, pisarz)

Czym jest Demiurg znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Drewniak:
Słownik 1. budynek drewniany; 2. obuwie z drewnianą podeszwą; 3. spora czcionka drewniana do składów afiszowych; 4. drapieżny stawonóg z gromady pareczników, o długości do trzech centymetrów demiurg co to jest.
Co znaczy Działka:
Słownik użytkowany pod uprawy rolne lub przeznaczony pod zabudowę; 2. niewielki kawałek ziemi wydzierżawiany albo przydzielany mieszkańcom na terenie miasta do uprawy warzyw, owoców i kwiatów; ogródek demiurg definicja.
Co znaczy Dystynkcja:
Słownik 1. wytworny sposób bycia; 2. odznaki wskazujące na rangę, godność osoby, która je nosi demiurg co znaczy.
Co znaczy Dystrybutor:
Słownik organizacja zajmująca się rozdzielaniem, rozprowadzaniem czego, na przykład towarów; 2. zbiornik na stacji benzynowej, z którego czerpie się benzynę do pojazdów mechanicznych; 3. urządzenie demiurg słownik.
Co znaczy Dekret:
Słownik mający moc ustawy, wydawany poprzez organ inny niż parlament, na przykład poprzez organ władzy wykonawczej; 2. w dawnym prawie polskim i w starożytnym Rzymie: postanowienie, wyrok sądu; 3. w dawnej demiurg znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: