gródź definicja
Słownik GRÓDŹ definicja. Czym jest wnętrze na przedziały; 2. przepierzenie wentylacyjne z tkaniny.

Czy przydatne?

Definicja Gródź

Co oznacza GRÓDŹ: 1. pionowa przegroda kadłuba statku wodnego dzieląca jego wnętrze na przedziały; 2. przepierzenie wentylacyjne z tkaniny, desek, cegły i tym podobne stawiane wzdłuż wyrobiska ślepego w celu doprowadzenia świeżego powietrza do przodku i odprowadzenia powietrza zużytego; 3. w kotłach parowych pęk rur ułożonych w szereg, tworzący przegrodę, za którą przepływają spaliny

Czym jest Gródź znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Gradacja:
Słownik stopnia nasilenia; 2. błyskawiczny przyrost liczebności szkodnika roślin uprawnych i nagłe pojawienie się znacznej jego ilości na określonym terenie; 3. stopień kontrastowości fotograficznego gródź co znaczy.
Co znaczy Granat:
Słownik 1. niewysokie drzewo strefy śródziemnomorskiej dające smaczne owoce; 2. pocisk artyleryjski albo ręczny gródź krzyżówka.
Co znaczy Garnitur:
Słownik 1. ubranie męskie, składające się z marynarki i spodni, czasem także kamizelki; 2. zespół elementów wykorzystywanych do jednego celu, stanowiących pewną całość gródź co to jest.
Co znaczy Gazówka:
Słownik 1. lecznicza kąpiel w wodzie z gazem; 2. cienka pończocha; apaszka z szyfonu albo gazy gródź słownik.
Co znaczy Geniusz:
Słownik stopień umiejętności umysłowych człowieka, wyjątkowe uzdolnienia w jakimś kierunku, ogromny talent; 2. człowiek obdarzony niezwykłą zdolnością twórczą, wyjątkowo utalentowany w jakiejś dziedzinie; 3 gródź czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: