jaszczur definicja
Słownik JASZCZUR definicja. Czym jest stosowana do wyrobu galanterii kaletniczej; szagryn; 2.

Czy przydatne?

Definicja Jaszczur

Co oznacza JASZCZUR: 1. skóra cielęca, kozia albo owcza z licem groszkowanym, stosowana do wyrobu galanterii kaletniczej; szagryn; 2. wymarły gad z ery mezozoicznej; 3. płaz ogoniasty, salamandra

Czym jest Jaszczur znaczenie w Słownik wyrazy J .

Co znaczy Jasiek:
Słownik 1. mała poduszka pod głowę; 2. odmiana fasoli o sporym, białym ziarnie jaszczur co to jest.
Co znaczy Juwenalia:
Słownik obchody dni żakowskich, urządzane poprzez młodzież akademicką, odbywające się w formie festynów, zabaw, korowodów przeciągających ulicami miasta; 2. w starożytnym Rzymie igrzyska wprowadzone poprzez jaszczur definicja.
Co znaczy Jaskółka:
Słownik wędrowny z rodz. o tej samej nazwie, owadożerny, charakteryzujący się długimi, ostro zakończonymi skrzydłami i widełkowatym ogonem, wytrwały w locie; 2. ostatni, najwyższy balkon w teatrze; 3. jeden jaszczur co znaczy.
Co znaczy Jądro:
Słownik znajdujące się w łupinie albo pestce owocu; 2. wnętrze, środek czegoś; 3. główna, zasadnicza, podstawowa część czegoś; 4. męski gruczoł rozrodczy wytwarzający plemniki, u kręgowców również hormony; 5 jaszczur słownik.
Co znaczy Język:
Słownik ustnej, składający się z elastycznych mięśni, pokryty błoną śluzową, mieszczący narządy smaku, biorący udział w ssaniu, żuciu i połykaniu pokarmów, nieodzowny u ludzi do mówienia; 2. zasób wyrazów jaszczur znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: