romantyk definicja
Słownik ROMANTYK definicja. Czym jest w swojej twórczości ideom romantyzmu; 2. człowiek o.

Czy przydatne?

Definicja Romantyk

Co oznacza ROMANTYK: 1. przedstawiciel, zwolennik romantyzmu, artysta hołdujący w swojej twórczości ideom romantyzmu; 2. człowiek o usposobieniu romantycznym, poetycznym; idealista, marzyciel, fantasta

Czym jest Romantyk znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Repryza:
Słownik powtórzenie przebiegu pierwszego odcinka utworu o formie sonatowej; 2. krótka scenka z zakresu małych form cyrkowych, odgrywana zazwyczaj pomiędzy kolejnymi numerami programu, w okresie porządkowania romantyk co to jest.
Co znaczy Rozprysk:
Słownik 1. strumień cieczy w formie maleńkich kropel tryskający w kierunku odśrodkowym, rozpryśnięcie się; 2. rozerwanie się pocisku w wyniku wybuchu ładunku kruszącego romantyk definicja.
Co znaczy Rubież:
Słownik kresy, pogranicze; 2. pas albo odcinek terenu wyróżniający się naturalnymi właściwościami, mającymi określone znaczenie taktyczne, operacyjne albo strategiczne w trakcie prowadzenia działań w danym romantyk co znaczy.
Co znaczy Rajd:
Słownik turystyczna albo zawody sportowe opierające na przebyciu określonej trasy w wyznaczonym czasie przy określonych warunkach przepisu; 2. dywersyjny wypad oddziałów wojska w głąb terytorium romantyk słownik.
Co znaczy Rozważyć:
Słownik 1. rozpatrzyć jakąś sprawę, jakieś zagadnienie, zastanowić się nad czymś, przemyśleć coś; 2. podzielić na części, na porcje, ważąc każdą z nich romantyk znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: