rotacja definicja
Słownik Rotacja definicja. Czym jest wokół czegoś; 2. następne zmiany na stanowiskach pracy.

Czy przydatne?

Definicja Rotacja

Co oznacza ROTACJA: 1. ruch obrotowy jakiegoś ciała dookoła jego osi, wirowanie wokół czegoś; 2. następne zmiany na stanowiskach pracy, przesuwanie pracowników tak, aby każdy z nich wykonywał poprzez jakiś czas tę samą pracę; 3. sposób drukowania dzięki maszyny rotacyjnej; 4. dwu albo kilkuletni cykl w uprawie roślin sadzonych kolejno po sobie na danym obszarze; 5. ruch skrętny górnej połowy tułowia z równoczesnym ruchem ramienia i barku zewnętrznego, będący częścią ewolucji narciarskiej

Czym jest Rotacja znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Rosić:
Słownik pokrywać kroplami cieczy podobnie jak rosa; 2. deszcz padający drobnymi kroplami; 3. poddawać słomę lnianą albo konopną obróbce wstępnej, polegającej na moczeniu albo rozściełaniu słomy w celu rotacja.
Co znaczy Ryza:
Słownik ilości papieru równa 500 arkuszom; 2. urządzenie w formie rynny ziemnej albo drewnianego koryta, wykorzystywane do spuszczania drewna w terenie górskim; ślizg; 3. karność, subordynacja, rygor rotacja.
Co znaczy Refleks:
Słownik 1. reakcja żywego organizmu na działający nań impuls, przekazywana za pośrednictwem układu nerwowego; 2. odbicie światła, odblask rotacja.
Co znaczy Rezygnacja:
Słownik 1. zrzeczenie się czegoś, odstąpienie od czegoś, zaniechanie czegoś, ustąpienie; 2. pogodzenie się z sytuacją, której nie można zmienić rotacja.
Co znaczy Ruszt:
Słownik ułożone w pewnej odległości od siebie i osadzone w ramie albo połączone prętami poprzecznymi, stosowane najczęściej w piecach jako część składowa paleniska, podtrzymująca paliwo i umożliwiająca rotacja.
  • Dodano:
  • Autor: