rzęsa definicja
Słownik Rzęsa definicja. Czym jest gałkę oczną przed dostaniem się do niej ciał obcych; 2.

Czy przydatne?

Definicja Rzęsa

Co oznacza RZĘSA: 1. sztywne, krótkie włoski na brzegu powieki, ochraniające gałkę oczną przed dostaniem się do niej ciał obcych; 2. pływająca bylina z rodz. rzęsowatych, mająca postać bardzo drobnej blaszki o zredukowanych liściach i jednym korzonku

Czym jest Rzęsa znaczenie w Słownik wyrazy R .

Co znaczy Reżym:
Słownik 1. mechanizm rządów, władzy; 2. rząd stosujący brutalną przemoc; 3. ściśle ustalony tryb postępowania, pracy itp rzęsa.
Co znaczy Rozeta:
Słownik ornamentacyjny o układzie koncentrycznym, w kształcie stylizowanego rozwiniętego kwiatu; 2. okrągłe okno w szczytach albo nad portalami, wypełnione bogatą dekoracją o układzie koncentrycznym rzęsa.
Co znaczy Rak:
Słownik skorupiak z rodz. o tej samej nazwie, podrzędu raków chodzących; 2. nowotwór złośliwy pochodzenia nabłonkowego atakujący tkanki organizmu ludzkiego albo zwierzęcego, mający skłonność do przerzutów rzęsa.
Co znaczy Ruletka:
Słownik polegająca na puszczaniu w ruch kulki na obracającą się tarczę składającą się z 37 numerowanych przegródek oznaczonych kolorem czerwonym i czarnym (albo białym), do których wpada ta kulka, wskazując rzęsa.
Co znaczy Rozniecić:
Słownik 1. wywołać stworzenie ognia; 2. spowodować żywe uczucia rzęsa.
  • Dodano:
  • Autor: