srogi definicja
Słownik SROGI definicja. Czym jest o czymś nieprzyjemnym, odznaczającym się sporym stopniem.

Czy przydatne?

Definicja Srogi

Co oznacza SROGI: 1. pozbawiony wyrozumiałości, litości, surowy, okrutny; 2. o czymś nieprzyjemnym, odznaczającym się sporym stopniem natężenia; 3. ogromny, wielki, niezmierny

Czym jest Srogi znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Stołowy:
Słownik 1. dotyczący stołu jako sprzętu domowego; 2. nadający się bez przerobu do spożywania albo przeznaczony do celów spożywczych; 3. pokój stołowy, jadalnia srogi co znaczy.
Co znaczy Solowy:
Słownik 1. związany z solem - utworem albo fragmentem utworu do wykonywania poprzez jeden głos albo instrument bądź występem jednego wykonawcy; 2. związany z solą - przyprawą kuchenną srogi krzyżówka.
Co znaczy Szklanka:
Słownik 1. szklane, cylindryczne naczynie bez pokrywy, o pojemności ok. 1/4 litra, przeznaczone do picia z niego napojów; 2. odmiana wiśni pospolitej, powszechnie uprawiana z racji na owoce; 3. gołoledź srogi co to jest.
Co znaczy Sekcja:
Słownik wydział urzędu, organizacji, towarzystwa; 2. badanie zwłok, opierające na otwarciu jam ciała w celu naocznego stwierdzenia zmian chorobowych i określenia powody zgonu; 3. powtarzający się obiekt srogi słownik.
Co znaczy Strzemiączko:
Słownik dołu spodni, zakładane pod stopę, zapobiegające podciąganiu się nogawki w górę; 2. jedna z trzech kosteczek słuchowych ssaków i człowieka, łącząca się z kowadełkiem, zamykająca otwór okienka owalnego srogi czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: