tabor definicja
Słownik TABOR definicja. Czym jest transportowych wiozących zaopatrzenie dla wojska, na przykład.

Czy przydatne?

Definicja Tabor

Co oznacza TABOR: 1. pojazdy do przewozu osób albo towarów; 2. zespół środków transportowych wiozących zaopatrzenie dla wojska, na przykład żywność, amunicję; 3. większa ekipa ludzi wędrujących razem albo zebranych na postoju; 4. obóz warowny utworzony z połączonych wozów, ustawionych w kilka rzędów

Czym jest Tabor znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trącić:
Słownik 1. lekko uderzyć; 2. wydzielać słabą, niemiłą woń tabor co znaczy.
Co znaczy Talerz:
Słownik mające okrągły kształt, wgłębione w środku, przeznaczone do podawania i jedzenia różnych potraw; 2. biała plama na pośladkach jelenia, daniela i sarny; 3. instrument perkusyjny składający się z tabor krzyżówka.
Co znaczy Tradycja:
Słownik postępowania, obyczaje, poglądy, informacje przechodzące z pokolenia na pokolenie; 2. przekaz prawd wiary pochodzący od ustnego nauczania Jezusa Chrystusa i apostołów, zawarty w pismach apostołów i tabor co to jest.
Co znaczy Targ:
Słownik towarów odbywające się w określone dni tygodnia na wydzielonym miejscu; 2. spór o cenę pomiędzy kupującym, który chce zapłacić jak najmniej, a sprzedającym, któremu zależy na uzyskaniu ceny wyższej tabor słownik.
Co znaczy Trabant:
Słownik wytwarzanych w dawnych Niemczech (NRD) popularnych, małolitrażowych samochodów osobowych o silniku dwusuwowym; 2. w średniowieczu żołnierz należący do straży przybocznej monarchy albo jakiegoś tabor czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: