tabor definicja
Słownik Tabor definicja. Czym jest transportowych wiozących zaopatrzenie dla wojska, na przykład.

Czy przydatne?

Definicja Tabor

Co oznacza TABOR: 1. pojazdy do przewozu osób albo towarów; 2. zespół środków transportowych wiozących zaopatrzenie dla wojska, na przykład żywność, amunicję; 3. większa ekipa ludzi wędrujących razem albo zebranych na postoju; 4. obóz warowny utworzony z połączonych wozów, ustawionych w kilka rzędów

Czym jest Tabor znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Toto:
Słownik 1. pogardliwie albo żartobliwie o kimś lub o czym; 2. totalizator sportowy tabor.
Co znaczy Transkrypcja:
Słownik pisowni opartej na zasadzie ścisłej odpowiedniości głosek i liter, pisownia fonetyczna; zastępowanie w pisowni wyrazów jednej konwencji graficznej inną; 2. opracowanie utworu muzycznego na inny tabor.
Co znaczy Turniej:
Słownik opierające na prowadzeniu indywidualnej albo grupowej walki, staczanej konno albo pieszo, wg ściśle ustalonych regulaminów, z zachowaniem specjalnego ceremoniału; 2. zawody, najczęściej sportowe tabor.
Co znaczy Trąbka:
Słownik blaszany o jasnej, metalicznej barwie dźwięku i o najwyższej skali w ekipie instrumentów blaszanych; 2. jakikolwiek element zwinięty w rurkę przypominający kształtem trąbkę; 3. ssawka u niektórych tabor.
Co znaczy Tartan:
Słownik 1. tworzywo o dużej elastyczności i wytrzymałości stosowane do wykładania bieżni, rozbiegów i rzutni na stadionach sportowych; 2. szkocka tkanina wełniana w różnobarwną kratę tabor.
  • Dodano:
  • Autor: