tarka definicja
Słownik TARKA definicja. Czym jest brzegach, wykorzystywana do tarcia czegoś; 2. owoc tarniny. Co.

Czy przydatne?

Definicja Tarka

Co oznacza TARKA: 1. płytka blaszana albo plastykowa, z dziurkami o ostrych brzegach, wykorzystywana do tarcia czegoś; 2. owoc tarniny

Czym jest Tarka znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tarcza:
Słownik kształcie okrągłej albo podłużnej płyty z metalu albo drewna pokryte skórą lub blachą wykorzystywane do osłaniania się przed nieprzyjacielem, stosowane w starożytności i średniowieczu i dziś poprzez tarka co to jest.
Co znaczy Tropik:
Słownik ziemskiej o klimacie gorącym i na ogół wilgotnym, leżący pomiędzy zwrotnikami Raka i Koziorożca; 2. lekka, cienka tkanina z wełny łączonej z przędzą z włókien sztucznych albo syntetycznych; 3 tarka definicja.
Co znaczy Taras:
Słownik część budynku, otoczona balustradą, umieszczona na parterze, na piętrze albo na płaskim dachu; 2. naturalne albo sztuczne schodkowe wzniesienie terenu przechodzące stromym spadkiem w nizinę albo tarka co znaczy.
Co znaczy Tępienie:
Słownik 1. wyniszczanie, wyplenianie czego; 2. stawanie się tępym, źle tnącym; 3. stawanie się ograniczonym umysłowo tarka słownik.
Co znaczy Tlenowiec:
Słownik 1. organizm mogący żyć i rozwijać się jedynie w obecności tlenu atmosferycznego; 2. pierwiastek chemiczny należący do VI ekipy głównej układu okresowego tarka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: