taśma definicja
Słownik Taśma definicja. Czym jest i tym podobne, o różnorodnym wykorzystaniu; 2. wstęga.

Czy przydatne?

Definicja Taśma

Co oznacza TAŚMA: 1. wstęga, pas wykonane z tkaniny, gumy, tworzyw sztucznych i tym podobne, o różnorodnym wykorzystaniu; 2. wstęga przeciągnięta wzdłuż mety biegu, przerywana poprzez zwycięzcę kończącego bieg; 3. część przenośnika w formie ruchomego pasa, na którym umieszcza się ładunek przeznaczony do przesunięcia w określone miejsce; 4. pas z nabojami, zakładany do broni samoczynnej, umożliwiający prowadzenie ognia seriami

Czym jest Taśma znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trawiarka:
Słownik 1. maszyna do ścinania trawy; 2. maszyna do wytrawiania powierzchni elementów kwasem taśma.
Co znaczy Tantalowy:
Słownik 1. związany z cierpieniami Tantala, postaci z mitologii greckiej; 2. związany z pierwiastkiem chemicznym o symbolu Ta taśma.
Co znaczy Ton:
Słownik spowodowany poprzez drgania harmoniczne proste jakiegoś źródła dźwięku; 2. miara odległości pomiędzy dźwiękami skali; 3. jakość brzmienia głosu albo instrumentu; 4. sposób mówienia, pisania taśma.
Co znaczy Takt:
Słownik zachowania się w sposób opanowany, nie wywołujący nieporozumień i nie zamierzonych konfliktów z ludźmi; 2. jednostka regularnego podziału metrycznego w utworze muzycznym, oznaczona na pięciolinii taśma.
Co znaczy Tygrys:
Słownik 1. drapieżny ssak z rodz. kotów, o ubarwieniu od jasnożółtego do rdzawobrunatnego w czarne pręgi; 2. w momencie II wojny światowej czołg niemiecki ciężkiego typu taśma.
  • Dodano:
  • Autor: