taśma definicja
Słownik TAŚMA definicja. Czym jest i tym podobne, o różnorodnym wykorzystaniu; 2. wstęga.

Czy przydatne?

Definicja Taśma

Co oznacza TAŚMA: 1. wstęga, pas wykonane z tkaniny, gumy, tworzyw sztucznych i tym podobne, o różnorodnym wykorzystaniu; 2. wstęga przeciągnięta wzdłuż mety biegu, przerywana poprzez zwycięzcę kończącego bieg; 3. część przenośnika w formie ruchomego pasa, na którym umieszcza się ładunek przeznaczony do przesunięcia w określone miejsce; 4. pas z nabojami, zakładany do broni samoczynnej, umożliwiający prowadzenie ognia seriami

Czym jest Taśma znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tygrys:
Słownik 1. drapieżny ssak z rodz. kotów, o ubarwieniu od jasnożółtego do rdzawobrunatnego w czarne pręgi; 2. w momencie II wojny światowej czołg niemiecki ciężkiego typu taśma co znaczy.
Co znaczy Trop:
Słownik 1. odbicie stopy zwierzęcia na ziemi albo śniegu; 2. słowo albo zdanie o znaczeniu przenośnym, wchodzące w skład jakiegoś zwrotu lub tworzące go taśma krzyżówka.
Co znaczy Tłumik:
Słownik umożliwiający ściszenie albo stłumienie, a również zmianę barwy dźwięku w instrumencie muzycznym; 2. urządzenie zmniejszające hałas wywoływany poprzez gazy spalinowe silnika przy ich wydostawaniu się taśma co to jest.
Co znaczy Trusia:
Słownik 1. królik; 2. człowiek bojaźliwy, cichy, milczący taśma słownik.
Co znaczy Tyran:
Słownik 1. człowiek okrutny, bezwzględny, wymuszający posłuszeństwo, narzucający otoczeniu własną wolę; 2. w starożytnej Grecji jedynowładca, który dochodził do władzy poprzez zamach stanu taśma czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: