taśma definicja
Słownik TAŚMA definicja. Czym jest i tym podobne, o różnorodnym wykorzystaniu; 2. wstęga.

Czy przydatne?

Definicja Taśma

Co oznacza TAŚMA: 1. wstęga, pas wykonane z tkaniny, gumy, tworzyw sztucznych i tym podobne, o różnorodnym wykorzystaniu; 2. wstęga przeciągnięta wzdłuż mety biegu, przerywana poprzez zwycięzcę kończącego bieg; 3. część przenośnika w formie ruchomego pasa, na którym umieszcza się ładunek przeznaczony do przesunięcia w określone miejsce; 4. pas z nabojami, zakładany do broni samoczynnej, umożliwiający prowadzenie ognia seriami

Czym jest Taśma znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trał:
Słownik 1. sieć rybacka w kształcie dużego worka ciągniona za statkiem po dnie morza; 2. urządzenie przymocowywane naprzód czołgu wykorzystywane do rozminowywania terenu taśma co znaczy.
Co znaczy Tyran:
Słownik 1. człowiek okrutny, bezwzględny, wymuszający posłuszeństwo, narzucający otoczeniu własną wolę; 2. w starożytnej Grecji jedynowładca, który dochodził do władzy poprzez zamach stanu taśma krzyżówka.
Co znaczy Tracić:
Słownik mieć, zostawać bez kogoś, czegoś, 2. ponosić stratę materialną, być poszkodowanym na czymś; 3. nie wykorzystywać czegoś, marnować coś; 4. wydawać się gorszym, mniej wartościowym; 5. wykonywać na kimś taśma co to jest.
Co znaczy Toaleta:
Słownik 1. elegancki strój, zazwyczaj damski; 2. mycie, czesanie się, ubieranie się, strojenie się i tym podobne; 3. umywalnia, klozet w lokalu publicznym taśma słownik.
Co znaczy Tram:
Słownik wiązania dachowego, na której spoczywają słupy podtrzymujące konstrukcję dachu; 2. przyrząd gimnastyczny w kształcie poziomej belki, wykorzystywany do wykonywania zwisów i ćwiczeń równoważnych taśma czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: