tercja definicja
Słownik TERCJA definicja. Czym jest typograficznych; 2. różnica wysokości dwóch dźwięków, z których.

Czy przydatne?

Definicja Tercja

Co oznacza TERCJA: 1. stopień czcionki o wielkości szesnastu punktów typograficznych; 2. różnica wysokości dwóch dźwięków, z których drugi dźwięk w relacji do pierwszego znajduje się na trzecim (następnym) stopniu gamy diatonicznej; 3. w hokeju na lodzie jedna z trzech części meczu trwająca 20 min., po której następuje 10 min. przerwy; 4. w szermierce trzecia pozycja obronna w szabli, chroniąca bok przed cięciem

Czym jest Tercja znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tło:
Słownik przestrzeni, przed którym występują elementy znajdujące się bliżej osoby obserwującej, część obrazu na dalszym planie; 2. jednolita barwa czegoś (tkaniny, ściany i tym podobne), na której jest wzór tercja co znaczy.
Co znaczy Tonowy:
Słownik 1. mający ciężar równy jednej tonie; 2. związany z białą glinką do malowania sufitów i ścian tercja krzyżówka.
Co znaczy Tusz:
Słownik pigmentowa, błyskawicznie schnąca, odznaczająca się nasyconą barwą i połyskiem, zazwyczaj nierozpuszczalna w wodzie, wykorzystywana do kreślenia, do rysowania piórkiem albo miękkim pędzlem, do tercja co to jest.
Co znaczy Taras:
Słownik część budynku, otoczona balustradą, umieszczona na parterze, na piętrze albo na płaskim dachu; 2. naturalne albo sztuczne schodkowe wzniesienie terenu przechodzące stromym spadkiem w nizinę albo tercja słownik.
Co znaczy Tężeć:
Słownik 1. przechodzić ze stanu ciekłego w stan stały, stawać się gęstym, twardym, ścinać się; 2. stawać się nieruchomym, sztywnym; 3. stawać się mocniejszym, intensywniejszym tercja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: