tercja definicja
Słownik TERCJA definicja. Czym jest typograficznych; 2. różnica wysokości dwóch dźwięków, z których.

Czy przydatne?

Definicja Tercja

Co oznacza TERCJA: 1. stopień czcionki o wielkości szesnastu punktów typograficznych; 2. różnica wysokości dwóch dźwięków, z których drugi dźwięk w relacji do pierwszego znajduje się na trzecim (następnym) stopniu gamy diatonicznej; 3. w hokeju na lodzie jedna z trzech części meczu trwająca 20 min., po której następuje 10 min. przerwy; 4. w szermierce trzecia pozycja obronna w szabli, chroniąca bok przed cięciem

Czym jest Tercja znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trefić:
Słownik 1. układać włosy w loki, fryzować; 2. uczynić trefnym tercja co to jest.
Co znaczy Tryumf:
Słownik 1. zwycięstwo nad przeciwnikiem; 2. duma, zadowolenie z odniesionego zwycięstwa, sukcesu; 3. w starożytnym Rzymie uroczysty wjazd zwycięskiego wodza do stolicy; potem także uroczystość ze względu tercja definicja.
Co znaczy Tępienie:
Słownik 1. wyniszczanie, wyplenianie czego; 2. stawanie się tępym, źle tnącym; 3. stawanie się ograniczonym umysłowo tercja co znaczy.
Co znaczy Tygrys:
Słownik 1. drapieżny ssak z rodz. kotów, o ubarwieniu od jasnożółtego do rdzawobrunatnego w czarne pręgi; 2. w momencie II wojny światowej czołg niemiecki ciężkiego typu tercja słownik.
Co znaczy Torowiec:
Słownik 1. robotnik wykonujący prace powiązane z układaniem, naprawą i konserwacją torów tramwajowych, kolejowych; 2. kolarz, motocyklista i tym podobne biorący udział w wyścigach na torze tercja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: