termit definicja
Słownik Termit definicja. Czym jest i jako bojowy środek zapalający; 2. owad tropikalny żyjący w.

Czy przydatne?

Definicja Termit

Co oznacza TERMIT: 1. ferromit, mieszanina tlenków żelaza i glinu do spawania i jako bojowy środek zapalający; 2. owad tropikalny żyjący w rojach

Czym jest Termit znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Terma:
Słownik grzejnik gazowy albo elektryczny do wody dla potrzeb domowych; 2. źródło, którego woda ma temperaturę wyższą od średniej temperatury rocznej danego obszaru; cieplica; 3. w starożytnym Rzymie termit.
Co znaczy Talerz:
Słownik mające okrągły kształt, wgłębione w środku, przeznaczone do podawania i jedzenia różnych potraw; 2. biała plama na pośladkach jelenia, daniela i sarny; 3. instrument perkusyjny składający się z termit.
Co znaczy Takt:
Słownik zachowania się w sposób opanowany, nie wywołujący nieporozumień i nie zamierzonych konfliktów z ludźmi; 2. jednostka regularnego podziału metrycznego w utworze muzycznym, oznaczona na pięciolinii termit.
Co znaczy Tantalowy:
Słownik 1. związany z cierpieniami Tantala, postaci z mitologii greckiej; 2. związany z pierwiastkiem chemicznym o symbolu Ta termit.
Co znaczy Tytuł:
Słownik książki, dzieła literackiego, naukowego albo poszczególnych jego rozdziałów, nazwa czasopisma, artykułu, również nazwa sztuki teatralnej, filmu, utworu muzycznego, jakiejś imprezy i tym podobne; 2 termit.
  • Dodano:
  • Autor: