tężeć definicja
Słownik TĘŻEĆ definicja. Czym jest gęstym, twardym, ścinać się; 2. stawać się nieruchomym, sztywnym.

Czy przydatne?

Definicja Tężeć

Co oznacza TĘŻEĆ: 1. przechodzić ze stanu ciekłego w stan stały, stawać się gęstym, twardym, ścinać się; 2. stawać się nieruchomym, sztywnym; 3. stawać się mocniejszym, intensywniejszym

Czym jest Tężeć znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tuleja:
Słownik rozszerzona na jednym końcu, zrobiona z papieru, kartonu, blachy i tym podobne; 2. obiekt konstrukcyjny niektórych maszyn, na przykład silników tłokowych, w formie krótkiego odcinka rury, zazwyczaj tężeć co to jest.
Co znaczy Tępota:
Słownik 1. brak inteligencji, umiejętności, ograniczoność umysłu, głupota; 2. brak energii, apatia, bierność, obojętność, odrętwienie, otępienie tężeć definicja.
Co znaczy Trefić:
Słownik 1. układać włosy w loki, fryzować; 2. uczynić trefnym tężeć co znaczy.
Co znaczy Trąbka:
Słownik blaszany o jasnej, metalicznej barwie dźwięku i o najwyższej skali w ekipie instrumentów blaszanych; 2. jakikolwiek element zwinięty w rurkę przypominający kształtem trąbkę; 3. ssawka u niektórych tężeć słownik.
Co znaczy Targ:
Słownik towarów odbywające się w określone dni tygodnia na wydzielonym miejscu; 2. spór o cenę pomiędzy kupującym, który chce zapłacić jak najmniej, a sprzedającym, któremu zależy na uzyskaniu ceny wyższej tężeć znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: