trąba definicja
Słownik Trąba definicja. Czym jest gwałtowny wir powietrza powstający w chmurze burzowej, mający.

Czy przydatne?

Definicja Trąba

Co oznacza TRĄBA: 1. dęty, blaszany instrument muzyczny, bezstroikowy; 2. gwałtowny wir powietrza powstający w chmurze burzowej, mający postać kolumny albo leja zwisającego z chmury i sięgającego powierzchni gruntu albo powierzchni wody; 3. silnie wydłużony i umięśniony narząd chwytny u niektórych zwierząt, na przykład słonia, skończony nozdrzami i ruchomym wyrostkiem

Czym jest Trąba znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trzaskać:
Słownik 1. uderzać gwałtownie, z siłą w coś, o coś albo czymś powodując powstawanie trzasku; 2. wydawać charakterystyczny suchy odgłos; 3. robić coś bardzo błyskawicznie, sprawnie trąba.
Co znaczy Trójnóg:
Słownik nogach, w starożytności wykorzystywany do palenia wonności i jako podstawa do lampek oliwnych, od renesansu jako ozdobny stolik, podstawa do waz, wazonów i tym podobne, w XVIII wieku jako ozdobny trąba.
Co znaczy Trawiarka:
Słownik 1. maszyna do ścinania trawy; 2. maszyna do wytrawiania powierzchni elementów kwasem trąba.
Co znaczy Tor:
Słownik których porusza się jakieś ciało; 2. dwa równoległe ciągi szyn znajdujące się w ustalonej wzajemnej odległości, osadzone na podkładach spoczywających na odpowiednim podłożu, umożliwiające przejazd trąba.
Co znaczy Test:
Słownik 1. obiektywna próba, której wyniki ujmowane są ilościowo, służąca w celu uzyskania odpowiedzi na określone pytania; 2. obraz kontrolny w odbiorniku telewizyjnym trąba.
  • Dodano:
  • Autor: