trafiać definicja
Słownik Trafiać definicja. Czym jest dokądś, docierać gdzieś nie błądząc; 3. otrzymać się dokądś.

Czy przydatne?

Definicja Trafiać

Co oznacza TRAFIAĆ: 1. o strzelającym, rzucającym czymś; 2. znajdować drogę dokądś, docierać gdzieś nie błądząc; 3. otrzymać się dokądś, dotrzeć gdzieś, znaleźć się gdzieś; 4. zjawić się gdzieś w jakimś momencie, przybywając gdzieś zastać coś; 5. napotkać kogoś albo coś, natknąć się na kogoś, na coś

Czym jest Trafiać znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trzytonowy:
Słownik 1. złożony z trzech tonów; 2. mający wagę trzech ton trafiać.
Co znaczy Teren:
Słownik 1. część powierzchni ziemi wspólnie z jej rzeźbą i pokryciem; miejsce występowania, zasięgu, odbywania się czegoś; 2. region podległy komuś, czemuś, objęty sferą czyjegoś działania trafiać.
Co znaczy Typ:
Słownik któremu odpowiada pewna seria elementów, ludzi, zjawisk, form; 2. osoba skupiająca w sobie charakterystyczne cechy ludzi pewnej kategorii, na przykład jakiegoś zawodu, jakiegoś środowiska, jakichś trafiać.
Co znaczy Trójnóg:
Słownik nogach, w starożytności wykorzystywany do palenia wonności i jako podstawa do lampek oliwnych, od renesansu jako ozdobny stolik, podstawa do waz, wazonów i tym podobne, w XVIII wieku jako ozdobny trafiać.
Co znaczy Taras:
Słownik część budynku, otoczona balustradą, umieszczona na parterze, na piętrze albo na płaskim dachu; 2. naturalne albo sztuczne schodkowe wzniesienie terenu przechodzące stromym spadkiem w nizinę albo trafiać.
  • Dodano:
  • Autor: