trafiać definicja
Słownik Trafiać definicja. Czym jest dokądś, docierać gdzieś nie błądząc; 3. otrzymać się dokądś.

Czy przydatne?

Definicja Trafiać

Co oznacza TRAFIAĆ: 1. o strzelającym, rzucającym czymś; 2. znajdować drogę dokądś, docierać gdzieś nie błądząc; 3. otrzymać się dokądś, dotrzeć gdzieś, znaleźć się gdzieś; 4. zjawić się gdzieś w jakimś momencie, przybywając gdzieś zastać coś; 5. napotkać kogoś albo coś, natknąć się na kogoś, na coś

Czym jest Trafiać znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Talia:
Słownik nad biodrami; 2. część sukni, okrycia i tym podobne przylegająca do fragmentu tułowia; 3. komplet kart do gry; 4. urządzenie złożone z ruchomych bloków i lin, wykorzystywane do podnoszenia albo trafiać.
Co znaczy Trał:
Słownik 1. sieć rybacka w kształcie dużego worka ciągniona za statkiem po dnie morza; 2. urządzenie przymocowywane naprzód czołgu wykorzystywane do rozminowywania terenu trafiać.
Co znaczy Teza:
Słownik zawierające treść fundamentalną dla jakiejś dziedziny, założenie, które ktoś zamierza udowodnić; 2. w logice założenie, twierdzenie wymagające dowodu, konkluzja, której należy dowieść na podstawie trafiać.
Co znaczy Talent:
Słownik nieprzeciętna umiejętność twórcza; 2. człowiek obdarzony wybitnymi zdolnościami twórczymi; 3. spora jednostka wagowo pieniężna o ciężarze ok. 26 kg, stosowana w starożytnej Grecji; 4. w średniowieczu trafiać.
Co znaczy Trusia:
Słownik 1. królik; 2. człowiek bojaźliwy, cichy, milczący trafiać.
  • Dodano:
  • Autor: