tryb definicja
Słownik Tryb definicja. Czym jest 2. zęby na kole zębatym albo rowki na walcu albo stożku; 3.

Czy przydatne?

Definicja Tryb

Co oznacza TRYB: 1. ustalony porządek, zwyczaj załatwiania ustalonych spraw; 2. zęby na kole zębatym albo rowki na walcu albo stożku; 3. kategoria gramatyczna oznaczająca relacja osoby mówiącej do treści zdania, wyrażony formami fleksyjnymi czasownika; 4. typ skali, gamy albo tonacji, na przykład tryb durowy albo molowy

Czym jest Tryb znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tykać Się:
Słownik 1. brać się do czego, zajmować się czym; 2. mówić sobie wzajemnie ty tryb.
Co znaczy Trał:
Słownik 1. sieć rybacka w kształcie dużego worka ciągniona za statkiem po dnie morza; 2. urządzenie przymocowywane naprzód czołgu wykorzystywane do rozminowywania terenu tryb.
Co znaczy Tara:
Słownik 1. falista blacha w drewnianej ramie wykorzystywana do tarcia bielizny w trakcie prania; 2. waga opakowania towaru, różnica pomiędzy wagą towaru w opakowaniu i bez opakowania tryb.
Co znaczy Takt:
Słownik zachowania się w sposób opanowany, nie wywołujący nieporozumień i nie zamierzonych konfliktów z ludźmi; 2. jednostka regularnego podziału metrycznego w utworze muzycznym, oznaczona na pięciolinii tryb.
Co znaczy Trybuna:
Słownik 1. podwyższenie przeznaczone dla przedstawicieli władz w trakcie defilady, pochodu, manifestacji; 2. miejsce dla widzów (na stadionie, w cyrku i tym podobne) wznoszące się amfiteatralnie tryb.
  • Dodano:
  • Autor: