trzonek definicja
Słownik TRZONEK definicja. Czym jest konidia wykorzystywane do rozmnażania bezpłciowego. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Trzonek

Co oznacza TRZONEK: 1. rękojeść, uchwyt, rączka; 2. część grzybni wytwarzająca konidia wykorzystywane do rozmnażania bezpłciowego

Czym jest Trzonek znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Taran:
Słownik i średniowieczu machina oblężnicza do burzenia murów, której kluczową częścią była belka o żelaznym zakończeniu, niekiedy mającym kształt baraniej głowy; 2. wystająca z dziobu zaostrzona belka trzonek co znaczy.
Co znaczy Tablica:
Słownik zazwyczaj czworokątna, z jakimś napisem albo wykorzystywana do umieszczania na niej jakichś tekstów; 2. szeroka czarna deska, wykorzystywana w klasie albo w sali wykładowej do pisania na niej kredą trzonek krzyżówka.
Co znaczy Towarzysz:
Słownik 1. ten, kto komuś towarzyszy, jest przy kimś aktualny, przebywa z kimś, spędza z kimś czas; 2. członek partii, organizacji robotniczej trzonek co to jest.
Co znaczy Tyka:
Słownik tyczka; 2. u samca jelenia, daniela i sarny jedna z dwóch odnóg wyrastających z czaszki; 3. symbol nawigacyjny w formie drąga z wiechą, kulą i tym podobne do oznaczania toru wodnego albo mielizn trzonek słownik.
Co znaczy Trawers:
Słownik formie grobli, prowadzące od brzegu w kierunku głębokiego miejsca w korycie rzeki; 2. lot poziomy po kursie skośnym do linii symetrii samolotu, spowodowany wiatrem z boku albo lekkim skrzyżowaniem trzonek czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: