trzpień definicja
Słownik TRZPIEŃ definicja. Czym jest umocowywania czegoś; 2. wydłużona, centralna część jakiegoś.

Czy przydatne?

Definicja Trzpień

Co oznacza TRZPIEŃ: 1. walec, kolec, pręt wykorzystywany do osadzania, umocowywania czegoś; 2. wydłużona, centralna część jakiegoś przedmiotu; 3. część zamku, sztyft, na który wkłada się klucz mający okrągły otwór na końcu

Czym jest Trzpień znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tunel:
Słownik przejście wykopane pod ziemią albo wykute w skale, odpowiednio obudowane, wykonane w celu przeprowadzenia linii komunikacyjnej, na przykład drogi, torów kolejowych, ulicy; 2. poziome wyrobisko trzpień co znaczy.
Co znaczy Tracić:
Słownik mieć, zostawać bez kogoś, czegoś, 2. ponosić stratę materialną, być poszkodowanym na czymś; 3. nie wykorzystywać czegoś, marnować coś; 4. wydawać się gorszym, mniej wartościowym; 5. wykonywać na kimś trzpień krzyżówka.
Co znaczy Terma:
Słownik grzejnik gazowy albo elektryczny do wody dla potrzeb domowych; 2. źródło, którego woda ma temperaturę wyższą od średniej temperatury rocznej danego obszaru; cieplica; 3. w starożytnym Rzymie trzpień co to jest.
Co znaczy Trącić:
Słownik 1. lekko uderzyć; 2. wydzielać słabą, niemiłą woń trzpień słownik.
Co znaczy Teren:
Słownik 1. część powierzchni ziemi wspólnie z jej rzeźbą i pokryciem; miejsce występowania, zasięgu, odbywania się czegoś; 2. region podległy komuś, czemuś, objęty sferą czyjegoś działania trzpień czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: