tusza definicja
Słownik Tusza definicja. Czym jest zazwyczaj pełna, dość otyła; 2. ubite zwierzę rzeźne hodowlane.

Czy przydatne?

Definicja Tusza

Co oznacza TUSZA: 1. figura, postać człowieka ujmowana z racji na wielkość, zazwyczaj pełna, dość otyła; 2. ubite zwierzę rzeźne hodowlane po wstępnej obróbce poubojowej

Czym jest Tusza znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tumanienie:
Słownik 1. mącenie komuś w głowie, mamienie, ogłupianie; 2. stawanie się tumanem, głupienie tusza.
Co znaczy Tram:
Słownik wiązania dachowego, na której spoczywają słupy podtrzymujące konstrukcję dachu; 2. przyrząd gimnastyczny w kształcie poziomej belki, wykorzystywany do wykonywania zwisów i ćwiczeń równoważnych tusza.
Co znaczy Temblak:
Słownik trójkątna chusta zawieszona na karku chorego, podtrzymująca i częściowo unieruchamiająca zgiętą w łokciu chorą rękę; 2. pasek z chwaścikiem zawieszony przy rękojeści broni siecznej, zakładany na dłoń tusza.
Co znaczy Tracz:
Słownik zajmujący się piłowaniem kłód drzewa dzięki ręcznej piły; 2. ptak z rzędu blaszkodziobych, charakteryzujący się długim i wąskim dziobem mającym na brzegach ostre ząbki, tworzące rodzaj piły tusza.
Co znaczy Tablica:
Słownik zazwyczaj czworokątna, z jakimś napisem albo wykorzystywana do umieszczania na niej jakichś tekstów; 2. szeroka czarna deska, wykorzystywana w klasie albo w sali wykładowej do pisania na niej kredą tusza.
  • Dodano:
  • Autor: