kamfora definicja
Jak użyć KAMFORA - definicja. Lek na olejkach i alkoholu, otrzymywany z drzewa kamforowego (Japonia.

Czy przydatne?

Definicja KAMFORA jako lek

Co to jest KAMFORA: krystaliczny proszek, bardzo dobrze rozpuszczaly w tłustych olejkach i alkoholu, otrzymywany z drzewa kamforowego (Japonia, Borneo). Wzmaga ukrwienie, zapobiega swędzeniu, hamuje zapalenia i działa bakteriobójczo, daje wrażenie świeżości. Znakomicie sprawdza się jako bonus w niewielkich ilościach do kremów, maści leczniczych, toników jak rónież perfum. Musi być przechowywana w suchym miejscu.

Czym jest KAMFORA znaczenie w Medycyna estetyczna K .

Leczenie KRIOTERAPIA:
Zabieg lecznicza, która bazuje na bodźcowym, stymulującym stosowaniu bardzo niskich temperatur tak zwany temperatur kriogenicznych - od minus 100 do minus 160 stopni Celsjusza. Współcześnie stosuje się kamfora.
Leczenie KRZEM (Si, Silicon):
Zabieg uczestniczący w procesach wzrostu włosów i paznokci, ma wielkie znaczenie w procesach mineralizacji kości i nadaje strukturalną trwałość całej tkance skórnej - odpowida za srężystośći elastyczność kamfora.
Leczenie Kosmetyczka:
Zabieg usługami świadczonymi dla ludności, lecz w bardzo ciekawej dziedzinie. Kosmetyka wiąże się z zachowaniem zdrowia i urody. Każdy zabieg kosmetyczny niesie za sobą pomoc drugiemu człowiekowi kamfora.
Leczenie KOLAGEN:
Zabieg kluczowym składnikiem budulcowym skóry właściwej są włókna kolagenowe kamfora.
Leczenie Kerotenoidy:
Zabieg To barwniki zawarte w marchwii i grzybach jadalnych. Używane są jako barwniki spożywcze. Jeżeli ich stężenie we krwi jest wysokie, odkładają się w skórze i zabarwiają ją na żółtobrązowy odcień kamfora.
  • Dodano:
  • Autor: