kamfora definicja
Jak użyć KAMFORA - definicja. Lek na olejkach i alkoholu, otrzymywany z drzewa kamforowego (Japonia.

Czy przydatne?

Definicja KAMFORA jako lek

Co to jest KAMFORA: krystaliczny proszek, bardzo dobrze rozpuszczaly w tłustych olejkach i alkoholu, otrzymywany z drzewa kamforowego (Japonia, Borneo). Wzmaga ukrwienie, zapobiega swędzeniu, hamuje zapalenia i działa bakteriobójczo, daje wrażenie świeżości. Znakomicie sprawdza się jako bonus w niewielkich ilościach do kremów, maści leczniczych, toników jak rónież perfum. Musi być przechowywana w suchym miejscu.

Czym jest KAMFORA znaczenie w Medycyna estetyczna K .

Leczenie KWAS MLEKOWY:
Zabieg laktozy zawartej w kwaśnym mleku i jogurcie. Posiada właściwości eksfoliacyjne, spore właściwości nawilżające. Stymuluje odnowę komórek, minimalizuje zmarszczki, oczyszcza i nawilża skórę, i poprawia kamfora co znaczy.
Leczenie KWAS BORNY / BOROWY:
Zabieg działanie: bakteriobójcze (opatrunki zewnętrzne, przemywanie oczu), dezynfekujące, zakwaszające, konserwujące (kremy, płyny dezynfekujące); w kosmetyce używa się 3% roztwory tego kwasu kamfora krzyżówka.
Leczenie KARITE:
Zabieg drzewo masłowe, działa przeciwzapalnie,kojąco kamfora co to jest.
Leczenie Kosmetyczka:
Zabieg usługami świadczonymi dla ludności, lecz w bardzo ciekawej dziedzinie. Kosmetyka wiąże się z zachowaniem zdrowia i urody. Każdy zabieg kosmetyczny niesie za sobą pomoc drugiemu człowiekowi kamfora słownik.
Leczenie KRZEM (Si, Silicon):
Zabieg uczestniczący w procesach wzrostu włosów i paznokci, ma wielkie znaczenie w procesach mineralizacji kości i nadaje strukturalną trwałość całej tkance skórnej - odpowida za srężystośći elastyczność kamfora czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: