kaolin definicja
Jak użyć KAOLIN - definicja. Lek na mineralnego, zwana także glinką kaolinową. Jest obojętnym.

Czy przydatne?

Definicja KAOLIN jako lek

Co to jest KAOLIN: biała, nierozpuszczalna w wodzie substancja pochodzenia mineralnego, zwana także glinką kaolinową. Jest obojętnym składnikiem wielu pudrów, fundamentem maseczek, służący jest do wyrobu wielu mydeł i zmywaczy beztłuszczowych.

Czym jest KAOLIN znaczenie w Medycyna estetyczna K .

Leczenie KRZEM (Si, Silicon):
Zabieg uczestniczący w procesach wzrostu włosów i paznokci, ma wielkie znaczenie w procesach mineralizacji kości i nadaje strukturalną trwałość całej tkance skórnej - odpowida za srężystośći elastyczność kaolin.
Leczenie KAMFORA:
Zabieg proszek, bardzo dobrze rozpuszczaly w tłustych olejkach i alkoholu, otrzymywany z drzewa kamforowego (Japonia, Borneo). Wzmaga ukrwienie, zapobiega swędzeniu, hamuje zapalenia i działa bakteriobójczo kaolin.
Leczenie KOLAGEN:
Zabieg kluczowym składnikiem budulcowym skóry właściwej są włókna kolagenowe kaolin.
Leczenie KONSERWANT:
Zabieg albo mieszanka związków wykazująca działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze. Dodawany do kosmetyków w celu zahamowania rozwoju mikroorganizmów w gotowych wyrobach. Działanie konserwantów powinno kaolin.
Leczenie KAROTEN:
Zabieg barwnik pomarańczowy wydobywany z marchwii. Jest prowitaminą witaminy A, gdzie w organizmie poprzez utlenianie ß-karotenu powstaje wit. A kaolin.
  • Dodano:
  • Autor: