mlekowy kwas definicja
Jak użyć KWAS MLEKOWY - definicja. Lek na Posiada właściwości eksfoliacyjne, spore właściwości.

Czy przydatne?

Definicja KWAS MLEKOWY jako lek

Co to jest KWAS MLEKOWY: uzyskiwany z laktozy zawartej w kwaśnym mleku i jogurcie. Posiada właściwości eksfoliacyjne, spore właściwości nawilżające. Stymuluje odnowę komórek, minimalizuje zmarszczki, oczyszcza i nawilża skórę, i poprawia koloryt cery.

Czym jest KWAS MLEKOWY znaczenie w Medycyna estetyczna K .

Leczenie KOLAGEN:
Zabieg kluczowym składnikiem budulcowym skóry właściwej są włókna kolagenowe kwas mlekowy.
Leczenie KASZTANOWIEC (Aesculus Hipocastanum L.):
Zabieg kasztanowca zawiera do 28% saponin (mieszanina trójterpenowych saponin zwana jest escyną), eskulinę i fraksynę i garbniki. Substancje czynne wzmacniają ściany żył i zwiększają przepuszczalność naczyń kwas mlekowy.
Leczenie KAMFORA:
Zabieg proszek, bardzo dobrze rozpuszczaly w tłustych olejkach i alkoholu, otrzymywany z drzewa kamforowego (Japonia, Borneo). Wzmaga ukrwienie, zapobiega swędzeniu, hamuje zapalenia i działa bakteriobójczo kwas mlekowy.
Leczenie Kosmetologia:
Zabieg Młoda edukacja o wszelakich środkach do mycia i pielęgnacji skóry, którą tworzą chemicy, biofizycy, farmakolodzy i wielu innych ekspertów na podstawie dokładnej znajomości biologii i fizjologii skóry kwas mlekowy.
Leczenie KONSERWANT:
Zabieg albo mieszanka związków wykazująca działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze. Dodawany do kosmetyków w celu zahamowania rozwoju mikroorganizmów w gotowych wyrobach. Działanie konserwantów powinno kwas mlekowy.
  • Dodano:
  • Autor: