leczniczy pedicure definicja
Jak użyć PEDICURE LECZNICZY - definicja. Lek na odcisków, nagniotków i wrastających paznokci.

Czy przydatne?

Definicja PEDICURE LECZNICZY jako lek

Co to jest PEDICURE LECZNICZY: to jest pedicure kosmetyczny rozszerzony o usuwanie modzeli, odcisków, nagniotków i wrastających paznokci.

Czym jest PEDICURE LECZNICZY znaczenie w Medycyna estetyczna P .

Leczenie Puder:
Zabieg przeznaczony do twarzy, ciała i stóp. Puder do twarzy upiększa i pielęgnuje cerę, nadaje jej równomierny matowy wygląd, utrwala podkład i makijaż. Puder do ciała i stóp może działać dezodoryzująco pedicure leczniczy.
Leczenie Pedicure:
Zabieg pielęgnacyjny stóp opierający na usunięciu nadmiernie zrogowaciałej skóry z podeszw, wycięciu skórek i wszelkich zgrubień, ukształtowaniu i skróceniu paznokci, masażu stóp i ewentualnym pomalowaniu pedicure leczniczy.
Leczenie Piżmo:
Zabieg Wydzielina gruczołów piżmowca, azjatyckiego ssaka z rodz. jeleniowatych. Bardzo intensywna i najtrwalsza substancja zapachowa pedicure leczniczy.
Leczenie Prosak (Millium):
Zabieg zastoina gruczołu potowego albo łojowego, która występuje w formie białawego, twardego tworu prześwitującego poprzez naskórek. Zwykle jest wielkości główki od szpilki z wyraźnym odgraniczeniem pedicure leczniczy.
Leczenie PARAFINA CIEKŁA:
Zabieg mieszanina stałych węglowodorów uzyskiwanych w trakcie przerobu ropy naftowej. Występuje w formie bezbarwnej, przezroczystej cieczy bez zapachu i smaku pedicure leczniczy.
  • Dodano:
  • Autor: