definicja
Jak użyć Pot - definicja. Lek na wydzielana poprzez dwa rodzaje gruczołów: apokrynowe i ekrynowe.

Czy przydatne?

Definicja Pot jako lek

Co to jest POT: Wydzielina skóry biorąca udział w termoregulacji, wydzielana poprzez dwa rodzaje gruczołów: apokrynowe i ekrynowe.

Czym jest Pot znaczenie w Medycyna estetyczna P .

Leczenie Pedicure:
Zabieg pielęgnacyjny stóp opierający na usunięciu nadmiernie zrogowaciałej skóry z podeszw, wycięciu skórek i wszelkich zgrubień, ukształtowaniu i skróceniu paznokci, masażu stóp i ewentualnym pomalowaniu pot.
Leczenie Prosak (Millium):
Zabieg zastoina gruczołu potowego albo łojowego, która występuje w formie białawego, twardego tworu prześwitującego poprzez naskórek. Zwykle jest wielkości główki od szpilki z wyraźnym odgraniczeniem pot.
Leczenie PRZECIW-UTLENIACZE:
Zabieg antyoxydanty, środki, które hamują utlenianie na przykład tłuszczów nienasyconych. Utleniają się znacząco łatwiej niż glicerydy kwasów tłuszczowych, zapobiegając albo opóźniając ich rozkład. W pot.
Leczenie Peeling Kwasem Glikolowym:
Zabieg zabiegów złuszczania realizowanych pod kontrolą lekarza. Zabieg poprawia wygląd skóry, spłaszcza blizny potrądzikowe, minimalizuje szerokość i głębokość porów, zapobiega niewielkim zmarszczkom i pot.
Leczenie Paznokieć:
Zabieg Jest przezroczystą, lekko wypukłą płytką o grubości 0,5-0,7mm, zbudowaną z bezjądrowych keranocytów. Stanowi ochronę mocno unerwionych i ukrwionych zakończeń palców rąk i nóg pot.
  • Dodano:
  • Autor: