acefalia definicja
Co to jest Acefalia. Co oznacza pierwotna dotyczy wielu bezkręgowców, z całkowitym brakiem głowy.

Czy przydatne?

Definicja Acefalia

W diecie zastosowanie acefalia: Acefalia - brak głowy albo części głowowej u zwierząt; b. pierwotna dotyczy wielu bezkręgowców, z całkowitym brakiem głowy (na przykład gąbki), z obecnością jedynie zwojów głowowych (((na przykład nicienie) albo z lekka wyodrębnioną głową (((((na przykład brzuchorzęski); b. wtórna dotyczy niektórych pasożytów w stadium larwy albo dorosłym

Czym jest Acefalia znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Autoimmunizacja:
Słownik reakcja odpornościowa organizmu skierowana przeciwko własnym komórkom i tkankom, które nabierają właściwości antygenowych. Powodem może być także zaburzenie w mechanizmie wytwarzania przeciwciał acefalia co znaczy.
Co znaczy Agrafia:
Słownik Agrafia - strata uprzednio opanowanej zdolności pisania występująca u dzieci z prawidłowym postępem umysłowym, powstająca wskutek uszkodzenia albo zaburzenia czynności ośrodków w mózgu acefalia krzyżówka.
Co znaczy Autotrening:
Słownik Autotrening - samodzielne i systematyczne wykonywanie ćwiczeń fizycznych albo oddziaływań wyrównujących istniejące braki w psychofizycznym stanie organizmu acefalia co to jest.
Co znaczy Angiografia:
Słownik sposób diagnostyczna, która bazuje na wprowadzeniu do układu tętniczego i żylnego i chłonnego odpowiednich środków cieniujących z następowym wykonaniem badania radiologicznego. Badanie to wykonuje acefalia słownik.
Co znaczy Acidosis:
Słownik stan, gdzie w organizmie dochodzi do powiększenia stopnia kwasowości (nadmiar jonów wodorowych ? H+) i (albo) pomniejszenia zasad. Wyróżnia się kwasicę metaboliczną, gdzie pierwotna powód nie jest acefalia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: