kompensacja definicja
Co to jest Kompensacja. Co oznacza nieświadomie dla zniesienia napięcia emocjonalnego i poprawy.

Czy przydatne?

Definicja Kompensacja

W diecie zastosowanie kompensacja: Kompensacja - jeden z systemów obronnych, rsowany nieświadomie dla zniesienia napięcia emocjonalnego i poprawy samooceny. Niepowodzenia w jednej dziedzinie są równoważone dążeniem do osiągnięć w innej dziedzinie

Czym jest Kompensacja znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Koncentracja Uwagi:
Słownik umiejętność do świadomego zarządzania i utrzymania uwagi na określonym rodzaju czynności, sposobność nierozpraszania się pod wpływem działania, nawet w miarę mocnych bodźców nie związanych z kompensacja co to jest.
Co znaczy Kikut Kończyny:
Słownik obwodowy obiekt anatomiczno-czynnościowy kończyny pozostały po amputacji albo wskutek jej wrodzonego braku. Kikut wykazujący poprawny zakres ruchów i odpowiednio uformowany może przejąć częściowo kompensacja definicja.
Co znaczy Kosmki:
Słownik Kosmki - mikroskopijne wyrostki w kształcie palców, tworzące kluczową masę łożyska kompensacja co znaczy.
Co znaczy Krwinki Czerwone:
Słownik erytrocyty) zawieszone w osoczu. Mają kształt dwuwklęsłego dysku. Nie posiadają jąder komórkowych. W 1 mm3 krwi jest ich u noworodka 6 do 7 mln, następnie liczba ich spada i u 3-miesięcznego dziecka kompensacja słownik.
Co znaczy Kinezyterapia:
Słownik Kinezyterapia - usprawnianie lecznicze wykorzystujące ruch jako środek leczniczy. Rodzaje ćwiczeń i wpływ ruchu na organizm ludzki i ćwiczoną część ciała kompensacja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: