alalia definicja
Co to jest Alalia. Co oznacza rozumienia mowy, stwierdzane u dzieci dobrze słyszących z prawidłowym.

Czy przydatne?

Definicja Alalia

W diecie zastosowanie alalia: Alalia - opóźnienie rozwoju zdolności mówienia albo rozumienia mowy, stwierdzane u dzieci dobrze słyszących z prawidłowym postępem psychoruchowym, bez zaburzeń aparatu mowy. Powstaje najprawdopodobniej wskutek opóźnionego dojrzewania mózgu

Czym jest Alalia znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Apgar Skala:
Słownik opracowana poprzez Wirginię Apgar w 1953 r. powszechnie służąca do oceny stanu zdrowia noworodka bezpośrednio po urodzeniu (1, 3, 5, 10 minuta życia, a stosunkowo potrzeby dłużej) i określenia alalia co znaczy.
Co znaczy Alergeny:
Słownik substancje z gatunku białek, glikoproteidów albo wielocukrów zawarte w pokarmach, kurzu, roztoczach, sierści, pyle roślinnym i tym podobne, które wprowadzone do organizmu wywołują u osób na nie alalia krzyżówka.
Co znaczy Anabolizm:
Słownik Anabolizm - Reakcje metaboliczne prowadzące do wytworzenia złożonych związków chemicznych z prostych cząsteczek alalia co to jest.
Co znaczy Akupunktura:
Słownik chińska nazwa ? czen); sposób leczenia polegająca na nakłuwaniu specjalnymi igłami ustalonych punktów ciała człowieka. Pierwsze opisy tej sposoby leczenia znajdują się w starych księgach chińskich alalia słownik.
Co znaczy Analny Seks:
Słownik Analny seks - relacja płciowy opierający na wprowadzeniu męskiego członka do odbytu i odbytnicy alalia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: