ambicja definicja
Co to jest Ambicja. Co oznacza ambicji dziecka uzależniony jest od wpływów wychowawczych rodziców.

Czy przydatne?

Definicja Ambicja

W diecie zastosowanie ambicja: Ambicja - potrzeba osiągnięć na wysokim poziomie. Poziom ambicji dziecka uzależniony jest od wpływów wychowawczych rodziców (w tym również od poziomu ich własnej potrzeby osiągnięć). Ambicja niewspółmiernie wysoka w relacji do możliwości (szczególnie w wypadku jej niezróżnicowania w różnych sferach działania) może stać się powodem zaburzeń w funkcjonowaniu (najczęściej w formie zaburzeń nerwicowych) przez wzgląd na konfliktem pomiędzy realnymi możliwościami

Czym jest Ambicja znaczenie w Słownik składniki A .

Co znaczy Analgetyki:
Słownik Analgetyki - odmiennie: leki przeciwbólowe ambicja.
Co znaczy Aparat Golgiego:
Słownik Stos cystern zbudowanych z błon białkowo-lipidowych. Zadaniem aparatu Golgiego jest modyfikowanie struktury białek wytwarzanych poprzez komórkę i wysyłanie tych białek w przeznaczone dla nich miejsca ambicja.
Co znaczy Anabolizm:
Słownik Anabolizm - Reakcje metaboliczne prowadzące do wytworzenia złożonych związków chemicznych z prostych cząsteczek ambicja.
Co znaczy Autotrening:
Słownik Autotrening - samodzielne i systematyczne wykonywanie ćwiczeń fizycznych albo oddziaływań wyrównujących istniejące braki w psychofizycznym stanie organizmu ambicja.
Co znaczy Apiterapia:
Słownik stosowanie produktów zbieranych, przetwarzanych albo wydzielanych poprzez pszczoły w zapobieganiu i leczeniu chorób. Należy do nich pyłek kwiatowy (wytwór zebrany poprzez pszczoły), propolis, miód ambicja.
  • Dodano:
  • Autor: