genitalia definicja
Co to jest Genitalia. Co oznacza rozmnażania. Obejmują gruczoły płciowe, a więc gonady (jajniki i.

Czy przydatne?

Definicja Genitalia

W diecie zastosowanie genitalia: Genitalia - narządy rozrodcze, wykorzystywane do rozmnażania. Obejmują gruczoły płciowe, a więc gonady (jajniki i jądra), produkujące komórki rozrodcze, którymi są jaja i plemniki, i drogi wyprowadzające wspólnie z narządami pomocniczymi. N.p. kobiety: jajniki, jajowody, macica, pochwa, srom i dodatkowe: gruczoły orzedsionkowe, łechtaczka. N.p. męskie: jądra, najądrza, nasieniowody, cewka moczowo-płciowa, prącie i dodatkowe: gruczoł krokowy, gruczoły opuszkowo-cewkowe i pęcherzyki nasienne. Zaburzenia roz­woju narządów płciowych zewnętrznych d. płeć

Czym jest Genitalia znaczenie w Słownik składniki G .

Co znaczy Gimnastyka Poranna:
Słownik należy do ćwiczeń ogólnokondycyjnych. Może być realizowana indywidualnie albo grupowo bezpośrednio po nocnym wypoczynku. Wskazane jest wykonywanie jej na świeżym powietrzu lub przy otwartym oknie genitalia co znaczy.
Co znaczy Gej:
Słownik Gej - homoseksualista (z angielskiego gay - kolokwialna nazwa homoseksualisty genitalia krzyżówka.
Co znaczy Gestageny:
Słownik Gestageny - progesteron i jego pochodne genitalia co to jest.
Co znaczy Ginekomastia:
Słownik obrzęk, niekiedy przerost jedno- albo obustronny gruczołów sutkowych u chłopców w momencie pokwitania. To jest zdarzenie przejściowe, nie powodujące jakichkolwiek niepożądanych następstw. Nie wymaga genitalia słownik.
Co znaczy Gronkowce:
Słownik stafilokoki) bakterie układające się w charakterystyczne grona; w hodowlach wytwarzają swoiste barwniki, stąd nazwy: gronkowiec złocisty, biały, żółty. Wybrane są chorobotwórcze. Powodują najczęściej genitalia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: