hepatotoksyczność definicja
Co to jest Hepatotoksyczność. Co oznacza jest narządem, w obrębie którego przemianom ulegają.

Czy przydatne?

Definicja Hepatotoksyczność

W diecie zastosowanie hepatotoksyczność: Hepatotoksyczność - polekowe uszkodzenie wątroby. Wątroba jest narządem, w obrębie którego przemianom ulegają zarówno substancje endogenne (metabolizm), jak i egzogenne, w tym także leki

Czym jest Hepatotoksyczność znaczenie w Słownik składniki H .

Co znaczy Hebefrenia;:
Słownik z postaci schizofrenii, występuje u starszych dzieci i młodzieży. Start dolegliwości bywa ostry, lecz spotyka się także powolny postęp pełnego zespołu objawów. Chory zachowuje się wyzywająco hepatotoksyczność co to jest.
Co znaczy Hiperglikemia:
Słownik Hiperglikemia - podwyższony poziom cukru (glukozy) we krwi hepatotoksyczność definicja.
Co znaczy Hemoglobina:
Słownik białko zbudowane z dwóch par różnych łańcuchów białkowych i z czterech grup hemowych zawierających żelazo. Występuje w krwinkach czerwonych. Jest odpowiedzialna za przenoszenie tlenu z płuc do tkanek hepatotoksyczność co znaczy.
Co znaczy Hemoliza:
Słownik krwinek czerwonych i uwalnianie hemoglobiny do osocza. Pękanie albo rozpuszczanie błon erytrocytów powodują hemolizyny, toksyny bakteryjne, jady węży, wybrane trucizny. Hemoliza występuje w żółtaczce hepatotoksyczność słownik.
Co znaczy Histerosalpingografia (HSG):
Słownik Histerosalpingografia (HSG) - badanie rentgenowskie pozwalające uwidocznić macicę i jajowody hepatotoksyczność znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: