jajeczko jajowa komórka definicja
Co to jest Komórka jajowa (jajeczko). Co oznacza Konizacja (stożkowe wycięcie) szyjki macicy.

Czy przydatne?

Definicja Komórka jajowa (jajeczko)

W diecie zastosowanie komórka jajowa (jajeczko): Komórka jajowa (jajeczko) - kobieca komórka rozrodcza. Konizacja (stożkowe wycięcie) szyjki macicy - operacja polegająca na wycięciu fragmentu szyjki macicy w kształcie stożka, realizowana niekiedy w sytuacjach stwierdzenia niepoprawnych komórek w badaniu cytologicznym

Czym jest Komórka jajowa (jajeczko znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Koncentracja Uwagi:
Słownik umiejętność do świadomego zarządzania i utrzymania uwagi na określonym rodzaju czynności, sposobność nierozpraszania się pod wpływem działania, nawet w miarę mocnych bodźców nie związanych z komórka jajowa (jajeczko) co to jest.
Co znaczy Kwasy Tłuszczowe:
Słownik kwasy organiczne występujące w lipidach naturalnych. Łańcuchy kwasów tłuszczowych mogą być nasycone (nie zawierają wiązań podwójnych) albo nienasycone (z jednym albo kilkoma wiązaniami podwójnymi komórka jajowa (jajeczko) definicja.
Co znaczy Kordocenteza:
Słownik Kordocenteza - zabieg opierający na pobraniu próbki krwi płodu dzięki nakłucia pępowiny przez powłoki brzuszne matki; zabieg ten wykonuje się pod kontrolą USG komórka jajowa (jajeczko) co znaczy.
Co znaczy Kompleks Elektry:
Słownik Kompleks elektry - w teorii psychoanaitycznej Freuda zdarzenie analogiczne do kompleksu Edypa, opierające na identyfikacji córki z matką, spostrzeganej jako zagrożenie dla miłości dziewczynki do ojca komórka jajowa (jajeczko) słownik.
Co znaczy Kompensacja:
Słownik z systemów obronnych, rsowany nieświadomie dla zniesienia napięcia emocjonalnego i poprawy samooceny. Niepowodzenia w jednej dziedzinie są równoważone dążeniem do osiągnięć w innej dziedzinie komórka jajowa (jajeczko) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: