kordocenteza definicja
Co to jest Kordocenteza. Co oznacza płodu dzięki nakłucia pępowiny przez powłoki brzuszne matki.

Czy przydatne?

Definicja Kordocenteza

W diecie zastosowanie kordocenteza: Kordocenteza - zabieg opierający na pobraniu próbki krwi płodu dzięki nakłucia pępowiny przez powłoki brzuszne matki; zabieg ten wykonuje się pod kontrolą USG

Czym jest Kordocenteza znaczenie w Słownik składniki K .

Co znaczy Krwinki Czerwone:
Słownik erytrocyty) zawieszone w osoczu. Mają kształt dwuwklęsłego dysku. Nie posiadają jąder komórkowych. W 1 mm3 krwi jest ich u noworodka 6 do 7 mln, następnie liczba ich spada i u 3-miesięcznego dziecka kordocenteza.
Co znaczy Kropelkowanie:
Słownik Wyciek nasienia męskiego przed orgazmem. Nasienie wykropelkowane zawiera bardzo małą liczba plemników. Prawdopodobieństwo ciąży istnieje, jednak jest bardzo znikome. To jest śluzowata, lepka kordocenteza.
Co znaczy Krew:
Słownik ustrojowy, swoisty rodzaj tkanki, krążący w zamkniętym układzie nacz. krwionośnych. Krew w około 55% złożona jest z płynnego osocza i w około 45% z zawieszonych w nim krwinek czerwonych, krwinek kordocenteza.
Co znaczy Komórki Glejowe:
Słownik Komórki glejowe - to komórki podporowe układu nerwowego o różnorodnych kształtach. Komórki glejowe budują osłonki neuronów, pośredniczą w odżywianiu neuronów i produkcji płynu mózgowo-rdzeniowego kordocenteza.
Co znaczy Kanał Szyjki:
Słownik Kanał szyjki - tunel wewnątrz szyjki macicy, złączający jamę macicy z pochwą kordocenteza.
  • Dodano:
  • Autor: