uczuciowa labilność definicja
Co to jest Labilność uczuciowa. Co oznacza stanów uczuciowych do skrajnie przeciwnych związana z.

Czy przydatne?

Definicja Labilność uczuciowa

W diecie zastosowanie labilność uczuciowa: Labilność uczuciowa - łatwość przechodzenia od jednych stanów uczuciowych do skrajnie przeciwnych związana z sporą zależnością emocjonalną. U osób dorosłych cwiejność uczuciowa traktowana jest jako symptom chorobowy i wymaga konsultacji u specjalisty - lekarza psychiatry i (albo) psychologa

Czym jest Labilność uczuciowa znaczenie w Słownik składniki L .

Co znaczy Łechtaczka:
Słownik łechtaczka - kobiecy zewnętrzny organ płciowy wewnątrz warg sromowych; pobudzanie go wywołuje u kobiety orgazm labilność uczuciowa.
Co znaczy Lipazy:
Słownik należące do hydrolaz. Rozkładają tłuszcze do kwasów tłuszczowych i glicerolu. Produkowane są w trzustce, wątrobie i ścianach jelita. Ich działanie przyspieszają sole kwasów tłuszczowych labilność uczuciowa.
Co znaczy Leczenie Ruchem:
Słownik Leczenie ruchem - usprawnianie lecznicze wykorzystujące ruch jako środek leczniczy. Rodzaje ćwiczeń i wpływ ruchu na organizm ludzki i ćwiczoną część ciała labilność uczuciowa.
Co znaczy L-Leucyna:
Słownik aminokwas egzogenny; najmniejsza konieczna dla ustroju liczba podawanej L-leucyny powinna wynosić od 151 : 200 mg/kg na dobę; zawarta w diecie pow --na być rozłożona w jednakowych ilością na każdy labilność uczuciowa.
Co znaczy Leukocyty:
Słownik krwinki białe) jądrzaste komórki krwi i chłonki, występujące również w tkance łącznej i w większości wykazujące sporą umiejętność do aktywnego, pełzakowatego ruchu i fagocytozy. Pełnią funkcję labilność uczuciowa.
  • Dodano:
  • Autor: