lateralizacja definicja
Co to jest Lateralizacja. Co oznacza wyrażająca się w przewadze sprawności jednej ze stron.

Czy przydatne?

Definicja Lateralizacja

W diecie zastosowanie lateralizacja: Lateralizacja - czynnościowa asymetria ciała człowieka, wyrażająca się w przewadze sprawności jednej ze stron, związana z dominacją jednej z półkul mózgowych. U większości ludzi obserwuje się przewagę sprawnoości prawej strony ciała związaną z dominacją lewej półkuli mózgu ? regulującej czynności prawej ręki, nogi i prawego oka. To są osoby z tak zwany lateralizacją prawostronną,rzadziej obserwuje się występowanie lateralizacji lewostronnej

Czym jest Lateralizacja znaczenie w Słownik składniki L .

Co znaczy Leczenie Ciepłem:
Słownik sposób leczenia fizykalnego polegająca na dostarczaniu tkankom energii cieplnej. Wykorzystuje się umiejętność przenoszenia tej energii z jednego ciała do drugiego. Jest skutecznym, doraźnym środkiem lateralizacja.
Co znaczy Lipoproteiny Surowicy Krwi:
Słownik Lipoproteiny surowicy krwi - krążące we krwi połączenia tłuszczów z białkami. Mają różną gęstość zależną od składu białkowego i lipidowego lateralizacja.
Co znaczy Ludzka Gonadotropina Kosmówkowa (HCG):
Słownik Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG) - hormon produkowany poprzez łożysko. Wykrywanie tego hormonu jest fundamentem standardowych testów ciążowych lateralizacja.
Co znaczy Limfocyty:
Słownik do krwinek białych. Mają jedno spore jądro. Produkowane są w szpiku kostnym (część) i w węzłach chłonnych, śledzionie, grasicy, migdałkach, grudkach chłonnych (Peyera) przewodu pokarmowego i w tkance lateralizacja.
Co znaczy Lesbijka:
Słownik Lesbijka - kobieta mająca kontakty seksualne z innymi kobietami lateralizacja.
  • Dodano:
  • Autor: