lutropina definicja
Co to jest Lutropina (LH). Co oznacza Lutropina (LH) - zobacz hormon luteinizujący. Definicja Lh.

Czy przydatne?

Definicja Lutropina (LH)

W diecie zastosowanie lutropina (lh): Lutropina (LH) - zobacz hormon luteinizujący

Czym jest Lutropina (LH znaczenie w Słownik składniki L .

Co znaczy Lęki Nocne:
Słownik zerwanie się ze snu z płaczem, krzykiem, pobudzeniem ruchowym, przemieszczaniem się w obrębie łóżka albo wstawaniem.Próby uspokojenia nie dają efektu. Są zazwyczaj efektem przeżyć emocjonalnych dnia lutropina (lh).
Co znaczy Laparoskopia:
Słownik Laparoskopia - zabieg opierający na wprowadzeniu do jamy brzusznej urządzenia optycznego ze źródłem światła, co umożliwia obejrzenie narządów jamy brzusznej, w tym macicy, jajników i jajowodów lutropina (lh).
Co znaczy Lateralizacja:
Słownik czynnościowa asymetria ciała człowieka, wyrażająca się w przewadze sprawności jednej ze stron, związana z dominacją jednej z półkul mózgowych. U większości ludzi obserwuje się przewagę sprawnoości lutropina (lh).
Co znaczy Laktoza:
Słownik mleczny); dwucukier zbudowany z glukozy i galaktozy występujący w mleku. Powstaje bezpośrednio w gruczole mlecznym. W moczu pojawia się w trakcie ciąży. cukier mleczny trawiona jest w jelicie przy lutropina (lh).
Co znaczy Lipazy:
Słownik należące do hydrolaz. Rozkładają tłuszcze do kwasów tłuszczowych i glicerolu. Produkowane są w trzustce, wątrobie i ścianach jelita. Ich działanie przyspieszają sole kwasów tłuszczowych lutropina (lh).
  • Dodano:
  • Autor: