modyfikowane mleko definicja
Co to jest Mleko modyfikowane. Co oznacza niemowląt. Nie używa się ustalenia mleko humanizowane.

Czy przydatne?

Definicja Mleko modyfikowane

W diecie zastosowanie mleko modyfikowane: Mleko modyfikowane - mleko krowie przystosowane do żywienia niemowląt. Nie używa się ustalenia "mleko humanizowane", bo mleka krowiego nie można w pełni upodobnić do mleka żeńskiego

Czym jest Mleko modyfikowane znaczenie w Słownik składniki M .

Co znaczy Maltoza:
Słownik zbudowany z glukozy, występujący u roślin i zwierząt. W przewodzie pokarmowym powstaje jako wytwór trawienia skrobi i glikogenu poprzez amylazę trzustkową. Działaniem maltazy jelitowej m. est mleko modyfikowane.
Co znaczy Majaczenie:
Słownik niezbyt głębokie zaburzenia świadomości objawiające się niepokojem ruchowym, lękiem, omamami i iluzjami. Orientacja co do własnej osoby jest na ogół zachowana, z kolei zaburzony jest odbiór otoczenia mleko modyfikowane.
Co znaczy Mukopolisacharydy:
Słownik związki wielocukrów z białkiem. W m. 95% stanowią pochodne azotowe dwucukrów zawierające siarkę. Łączą się łatwo z wodą. Należą do nich między innymi chondroityna, dermatan, heparyna, kwas mleko modyfikowane.
Co znaczy Moczowod:
Słownik rurkowaty przewód odprowadzającymocz z nerki. Moczowody (prawy i lewy) uchodzą do pęcherza moczowego. Do wad rozwojowych moczowodu należy między innymi moczowód podwójny, nadmiernie szeroki i zbyt mleko modyfikowane.
Co znaczy Muzykoterapia:
Słownik jedna z technik terapeutycznych, służąca w zajęciach grupowych (psychoterapia grupowa) i indywidualnych (psychoterapia indywidualna), gdzie wykorzystuje się wpływ muzyki na ustrój człowieka (w mleko modyfikowane.
  • Dodano:
  • Autor: