modyfikowane mleko definicja
Co to jest Mleko modyfikowane. Co oznacza niemowląt. Nie używa się ustalenia mleko humanizowane.

Czy przydatne?

Definicja Mleko modyfikowane

W diecie zastosowanie mleko modyfikowane: Mleko modyfikowane - mleko krowie przystosowane do żywienia niemowląt. Nie używa się ustalenia "mleko humanizowane", bo mleka krowiego nie można w pełni upodobnić do mleka żeńskiego

Czym jest Mleko modyfikowane znaczenie w Słownik składniki M .

Co znaczy Melanoma Malignum:
Słownik czerniak złosliwy) Ognisko pierwotne może być w miejscu - znamienia barwnikowego, które uległo złośliwej metaplazji, w odbytnicy, nadnerczach, wątrobie, oku, skórze, błonach śluzowych. Należy mleko modyfikowane.
Co znaczy Marskość:
Słownik przewlekłe zmiany chorobowe niektórych narządów, opierające na zaniku komórek miąższowych i rozroście w ich miejsce tkanki łącznej, co prowadzi do zwłóknienia narządu. Narząd marski staje się twardy mleko modyfikowane.
Co znaczy Monogamia:
Słownik Monogamia - stałe współżycie jednego mężczyzny z jedną kobietą mleko modyfikowane.
Co znaczy Makropsje:
Słownik złudzenia wzrokowe opierające na wrażeniu, iż elementy albo osóby powiększają się i przybliżają, regularnie współistniejące z zaburzeniami postrzegania schematu ciała, odbioru bodźców z otoczenia i mleko modyfikowane.
Co znaczy Methemoglobina:
Słownik Methemoglobina - niepoprawna hemoglobina. W Hb M dwa łańcuchy białkowe mają zmieniony aminokwas, a dołączony do nich układ hemowy ma żelazo utlenione i nie przenosi cząsteczek tlenu mleko modyfikowane.
  • Dodano:
  • Autor: