nonoxynolon definicja
Co to jest Nonoxynolon-9. Co oznacza zabezpieczenie przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową.

Czy przydatne?

Definicja Nonoxynolon-9

W diecie zastosowanie nonoxynolon-9: Nonoxynolon-9 - środek plemnikobójczy dający również pewne zabezpieczenie przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową; zawierają go antykoncepcyjne pianki, kremy i żele; prezerwatywy najlepszej jakości są od wewnątrz pokrywane poprzez producenta warstwą kremu z dodatkiem tego środka

Czym jest Nonoxynolon-9 znaczenie w Słownik składniki N .

Co znaczy Neurotoksyczność:
Słownik polekowe uszkodzenie układu nerwowego. Symptomy niepożądanego działania leków na układ nerwowy można podzielić na 3 ekipy: 1. Zmiany czynnościowe: symptomy psychiczne (zmiany nastroju, pobudzenie nonoxynolon-9.
Co znaczy Nerki:
Słownik w jamie brzusznej, po obu stronach kręgosłupa.W miąższu nerek rozróżnia się część wewnętrzą: tak zwany rdzeń nerki, i część zewnętrzną, tak zwany korę nerki. Jednostką strukturalną i czynnościową nonoxynolon-9.
Co znaczy Nasieniowód:
Słownik Nasieniowód - przewód prowadzący od jądra poprzez pęcherzyk nasienny i gruczoł krokowy do cewki moczowej; gromadzi się w nim sperma nonoxynolon-9.
Co znaczy Napady Nieświadomości:
Słownik nieświadomości - dawniej nazywane petit mai (napady małe); definicja pochodzące z języka francuskiego stosowane dla ustalenia napadów krótkotrwałej straty świadomości, reaktywności i pamięci nonoxynolon-9.
Co znaczy Nastrój:
Słownik emocjonalny o nieznacznym natężeniu i w miarę długim czasie tkania. Subiektywna ocena stworzenia pozytywnego albo negatywnego nnastroju nie jest zawsze możliwa. Spora zmienność nastroju jako nonoxynolon-9.
  • Dodano:
  • Autor: