nonoxynolon definicja
Co to jest Nonoxynolon-9. Co oznacza zabezpieczenie przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową.

Czy przydatne?

Definicja Nonoxynolon-9

W diecie zastosowanie nonoxynolon-9: Nonoxynolon-9 - środek plemnikobójczy dający również pewne zabezpieczenie przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową; zawierają go antykoncepcyjne pianki, kremy i żele; prezerwatywy najlepszej jakości są od wewnątrz pokrywane poprzez producenta warstwą kremu z dodatkiem tego środka

Czym jest Nonoxynolon-9 znaczenie w Słownik składniki N .

Co znaczy Nadnercze:
Słownik wewnętrznego wydzielania u człowieka, parzysty, barwy żółtawej, leży na górnym biegunie nerki. Złożona jest z dwóch części, różnych pod względem budowy, pochodzenia i czynności. Część zewnętrzna nonoxynolon-9 co znaczy.
Co znaczy Niedojrzałość Szkolna:
Słownik szkolna - nieosiągniecie poprzez dziecko mające rozpocząć naukę w szkole takiego poziomu rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego, jaki jest konieczny do sprostania wymaganiom stawianym nonoxynolon-9 krzyżówka.
Co znaczy Napad Histeryczny:
Słownik symptomy zbliżone do objawów napadu padaczkowego, występują drżenia i skurcze mięśniowe, raczej w obrębie kończyn, przyspieszenie albo zwolnienie oddechu i tętna, świadomość przymglona. Czas trwania nonoxynolon-9 co to jest.
Co znaczy Neurofibromatosis:
Słownik dolegliwość uwarunkowana genetycznie. Dziedziczenie jest autosomalne, dominujące. Cechuje się występowaniem rozsianych guzków, wywodzących się z osłonek nerwów obwodowych Są niebolesne, przesuwalne nonoxynolon-9 słownik.
Co znaczy Nakłucie LędŹwiowe:
Słownik Nakłucie lędŹwiowe - zabieg umożliwiający pobranie do badania płynu mózgowo-rdzeniowego dzięki nakłucia igłą punkcyjną kanału kręgowego na poziomie dolnego odcinka lędźwiowego i górnego krzyżowego nonoxynolon-9 czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: