nonoxynolon definicja
Co to jest Nonoxynolon-9. Co oznacza zabezpieczenie przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową.

Czy przydatne?

Definicja Nonoxynolon-9

W diecie zastosowanie nonoxynolon-9: Nonoxynolon-9 - środek plemnikobójczy dający również pewne zabezpieczenie przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową; zawierają go antykoncepcyjne pianki, kremy i żele; prezerwatywy najlepszej jakości są od wewnątrz pokrywane poprzez producenta warstwą kremu z dodatkiem tego środka

Czym jest Nonoxynolon-9 znaczenie w Słownik składniki N .

Co znaczy Nawyki:
Słownik czynności powstające przez wielokrotne ich powtarzanie. Nawyki mogą być pożądane ? mycie rąk przed jedzeniem, mycie zębów, gimnastyka poranna i negatywne ? dłubanie w nosie, ogryzanie elementów nonoxynolon-9.
Co znaczy Naśladowanie:
Słownik Naśladowanie - umiejętność i gotowość do powtarzania czynności innych osób i kopiowania ich mimiki, gestów i głosu nonoxynolon-9.
Co znaczy Narządy Płciowe:
Słownik narządy rozrodcze, wykorzystywane do rozmnażania. Obejmują gruczoły płciowe, a więc gonady (jajniki i jądra), produkujące komórki rozrodcze, którymi są jaja i plemniki, i drogi wyprowadzające nonoxynolon-9.
Co znaczy Neurotoksyczność:
Słownik polekowe uszkodzenie układu nerwowego. Symptomy niepożądanego działania leków na układ nerwowy można podzielić na 3 ekipy: 1. Zmiany czynnościowe: symptomy psychiczne (zmiany nastroju, pobudzenie nonoxynolon-9.
Co znaczy Nerki:
Słownik w jamie brzusznej, po obu stronach kręgosłupa.W miąższu nerek rozróżnia się część wewnętrzą: tak zwany rdzeń nerki, i część zewnętrzną, tak zwany korę nerki. Jednostką strukturalną i czynnościową nonoxynolon-9.
  • Dodano:
  • Autor: