nonoxynolon definicja
Co to jest Nonoxynolon-9. Co oznacza zabezpieczenie przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową.

Czy przydatne?

Definicja Nonoxynolon-9

W diecie zastosowanie nonoxynolon-9: Nonoxynolon-9 - środek plemnikobójczy dający również pewne zabezpieczenie przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową; zawierają go antykoncepcyjne pianki, kremy i żele; prezerwatywy najlepszej jakości są od wewnątrz pokrywane poprzez producenta warstwą kremu z dodatkiem tego środka

Czym jest Nonoxynolon-9 znaczenie w Słownik składniki N .

Co znaczy Neurochirurgia:
Słownik dział medycyny zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem operacyjnym schorzeń układu nerwowego. Zabiegi neurochirurgiczne dotyczą nowotworów mózgu i rdzenia kręgowego, skutków ura­zów, wad rozwojowych nonoxynolon-9 co to jest.
Co znaczy Nakłucie LędŹwiowe:
Słownik Nakłucie lędŹwiowe - zabieg umożliwiający pobranie do badania płynu mózgowo-rdzeniowego dzięki nakłucia igłą punkcyjną kanału kręgowego na poziomie dolnego odcinka lędźwiowego i górnego krzyżowego nonoxynolon-9 definicja.
Co znaczy Napady Nieświadomości:
Słownik nieświadomości - dawniej nazywane petit mai (napady małe); definicja pochodzące z języka francuskiego stosowane dla ustalenia napadów krótkotrwałej straty świadomości, reaktywności i pamięci nonoxynolon-9 co znaczy.
Co znaczy Nerczyca:
Słownik nerczycowy); może występować jako: a) pierwotna, charakteryzująca się najczęściej tak zwany minimalnymi zmianami w strukturach kłębuszków nerkowych, lecz również in. postaciami zmian w strukturze nonoxynolon-9 słownik.
Co znaczy Niedodma Płuc:
Słownik pomniejszenie powietrzności płuca albo jego części w wyniku niedrożności oskrzela, spowodowanej na przykład ciałem obcym albo gęstą wydzieliną w oskrzelu uciskiem guza albo płynu w opłucnej na nonoxynolon-9 znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: