papillomatos definicja
Co to jest Papillomatosis. Co oznacza określane jako papilloma, różnej wielkości: od ziarenka.

Czy przydatne?

Definicja Papillomatosis

W diecie zastosowanie papillomatosis: Papillomatosis - (brodawczyki) guzki pojedyncze albo mnogie, określane jako papilloma, różnej wielkości: od ziarenka pieprzu do małego grochu, o utkaniu łagodnym. Są niebolesne, niewiele spoiste, koloru bladoróżowego, o pow. gładkiej albo ziarnistej. Przy urazach albo infekcjach mogą ulegać owrzodzeniu. Na języku mogą przybierać postać rozległych, płaskich wyniosłości, o nierównej powierzchni. Mogą powodować trudności w oddychaniu albo odżywianiu

Czym jest Papillomatosis znaczenie w Słownik składniki P .

Co znaczy Pozamaciczna Ciąża:
Słownik zagnieżdżenie się zapłodnionego jaja poza macicą, zazwyczaj w jajowodzie, co wymaga interwencji chirurgicznej, która ratuje życie matki, lecz nie płodu; taka ciąża bywa następstwem chlamydiozy albo papillomatosis co znaczy.
Co znaczy Poronienie:
Słownik Poronienie - utrata ciąży przed 20-24 tygodniem jej trwania papillomatosis krzyżówka.
Co znaczy Przeciwciała:
Słownik Przeciwciała - substancje wytwarzane poprzez organizm celem obrony przed infekcjami i innymi obcymi czynnikami (antygenami papillomatosis co to jest.
Co znaczy Pęcherzyk:
Słownik Pęcherzyk - pęcherzyk jajnikowy zawierający komórkę jajową i warstwy ota­czających ją komórek papillomatosis słownik.
Co znaczy Przeciwciała Anty-Rh:
Słownik Przeciwciała anty-Rh - przeciwciała wytwarzane poprzez organizm osoby z czynnikiem Rh ujemnym w odpowiedzi na pojawienie się w jej naczyniach krwionośnych krwinek czerwonych Rh dodatnich papillomatosis czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: