gonofory definicja
Co to jest gonofory. Wyjaśnienie odpowiedzialne za rozmnażanie płciowe w koloniach stułbiopławów.

Czy przydatne?

Co to jest gonofory

Co oznacza GONOFORY: osobniki odpowiedzialne za rozmnażanie płciowe w koloniach stułbiopławów (Hydrozoa). Zobacz także: gastrozoid

Czym jest gonofory znaczenie w Słownik biologia G .

Co znaczy Gatunki Siostrzane:
Słownik spokrewnione, zazwyczaj bardzo podobne, lecz możliwe do odróżnienia na podstawie cech morfologicznych. G.s. mogą zamieszkiwać te same obszary (g. sympatryczne) przeważnie jednak zajmują w środowisku gonofory co to jest.
Co znaczy Glikoliza:
Słownik zachodzący w cytoplazmie w warunkach beztlenowych. Pierwszym etapem jest fosforylacja cząsteczki glukozy, która przy zastosowaniu dwóch cząsteczek ATP zostaje przekształcona w 1,6-difosfofruktozę gonofory definicja.
Co znaczy Gruczoły Jelitowe:
Słownik cewkowate gruczoły uchodzące u podstawy kosmków jelitowych w jelicie cienkim; wytwarzają sok jelitowy bogaty w enzymy trawienne gonofory co znaczy.
Co znaczy Gady:
Słownik i jajożyworodnych kręgowców, w większości lądowych, powstała z płazów w karbonie ( ery i okresy geologiczne). Najpierwotniejszą ekipą gadów były karbońskie kotylozaury (Cotylosauria), z których gonofory słownik.
Co znaczy Gruczoły Wapienne:
Słownik gruczoły uchodzące do przełyku skąposzczetów (Oligochaeta), których wydzielina o zasadowym odczynie neutralizuje kwasy organiczne zawarte w pokarmie (glebie gonofory znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: