dyskopatia definicja
Definicja Dyskopatia. Czym jest przepukliny bądź wypadnięcia jądra miażdżystego krążka.

Czy przydatne?

Definicja Dyskopatia

Co znaczy dyskopatia: Uszkodzenie krążka międzykręgowego prowadzące do przepukliny bądź wypadnięcia jądra miażdżystego krążka międzykręgowego.

Co znaczy Ortodoncja:
Słownik edukacja zajmująca się badaniem, zapobieganiem i leczeniem zaburzeń twarzowo-szczękowo-zgryzowych m. in. przez korekcje ustawienia zębów poprzez nakładanie na zęby aparatów stałych albo dyskopatia co to jest.
Co znaczy Seksuologia:
Słownik płciowym człowieka i jego zaburzeniach i o powodach zaburzeń płciowych i metodach ich leczenia; wiąże sporo dyscyplin medycznych, jak anatomię, fizjologię, endokrynologię, ginekologię i psychiatrię z dyskopatia definicja.
Co znaczy Urologia:
Słownik Tematyka nauk medycznych zajmująca się chorobami układu moczowego i męskich narządów płciowych dyskopatia co znaczy.
Co znaczy Oftalmologia:
Słownik Tematyka medycyny, zajmująca się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób oczu, optyką fizjologiczną i elementami budowy i działania przyrządów do badania narządu wzroku dyskopatia słownik.
Co znaczy Ortopedia:
Słownik klinicznej zajmujący się zapobieganiem, rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń, urazów i wrodzonych i nabytych nieprawidłowości układu kostno-mięśniowo-stawowego (narządów ruchu), a również zajmujący dyskopatia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: