kosztowało będzie definicja
Jak leczyć To będzie kosztowało? Czym jest przedstawiło 6 września br. do konsultacji zewnętrznych.

Czy przydatne?

Definicja To będzie kosztowało

Co znaczy To będzie kosztowało: Rynek Zdrowia informuje, iż Ministerstwo Zdrowia przedstawiło 6 września br. do konsultacji zewnętrznych projekt ustawy o zmianie Ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty.

W najwyższym stopniu rewolucyjne zmiany zawarte w tej regulacji to likwidacja stażu lekarskiego i Lekarskiego Egzaminu Państwowego. Zamiast stażu podyplomowego resort zdrowia proponuje wprowadzenie praktyki zawodowej na VI roku dla lekarzy i na V roku dla lekarzy dentystów.
Zdaniem ministerstwa, spowoduje to szybsze wejście lekarzy do mechanizmu opieki zdrowotnej, co będzie natomiast skutkowało zwiększeniem dostępu do świadczeń.

Źródło: Rynek Zdrowia, Autor: Anna Kaczmarek
Leczenie To Jeszcze Nie Koniec:
Zabieg kontraktowanie świadczeń na 2011 r. bez pośpiechu dobiega końca - informuje Rynek Zdrowia. bez pośpiechu, gdyż w oddziałach wojewódzkich Funduszu, gdzie odwołań od decyzji komisji konkursowych było to będzie kosztowało.
Leczenie Transport Sanitarny Zwolniony Z Opodatkowania:
Zabieg realizowane w zakładach opieki zdrowotnej i w formie praktyki indywidualnej i transport sanitarny to czynności zwolnione z VAT. Od 2011 roku czynności zwolnione z podatku, a wyszczególnione w to będzie kosztowało.
  • Dodano:
  • Autor: