edytor definicja
Słownik Edytor definicja. Czym jest przygotowujący czyjeś dzieło do druku. Co oznacza Edytor.

Czy przydatne?

Definicja Edytor

Co oznacza EDYTOR: 1. wydawca dzieł drukiem; 2. pracownik naukowy przygotowujący czyjeś dzieło do druku

Czym jest Edytor znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Energia:
Słownik umiejętność do intensywnego działania jako właściwość człowieka; 2. w filozofii greckiej forma, w odróżnieniu do materii jako potencji - to, co jest urzeczywistnione, aktualne, czynne, w edytor.
Co znaczy Entropia:
Słownik nieokreśloności, chaotyczności, stopnia nieuporządkowania; 2. w teorii informacji odpowiednik każdego rozkładu prawdopodobieństwa równy średniej wartości (z przeciwnym znakiem) logarytmu funkcji edytor.
Co znaczy Efektor:
Słownik wykonawczy, na przykład mięsień, gruczoł w organizmie, pobudzany albo hamowany poprzez impulsy nerwowe; 2. podukład spełniający w układzie cybernetycznym zadanie oddziaływania na środowisko, gdzie edytor.
Co znaczy Echolokacja:
Słownik niektórych zwierząt do ustalania położenia elementów w otoczeniu dzięki echa szczególnych dźwięków wydawanych poprzez te zwierzęta; 2. wyznaczanie położenia obiektów, na przykład w głębinach morskich edytor.
Co znaczy Epigraf:
Słownik 1. w starożytnej Grecji i w średniowieczu napis na pomnikach, nagrobkach, rzeźbach; 2. krótki wiersz, zdanie albo urywek utworu literackiego umieszczany poprzez autora najpierw własnego dzieła edytor.
  • Dodano:
  • Autor: