edytor definicja
Słownik Edytor definicja. Czym jest przygotowujący czyjeś dzieło do druku. Co oznacza Edytor.

Czy przydatne?

Definicja Edytor

Co oznacza EDYTOR: 1. wydawca dzieł drukiem; 2. pracownik naukowy przygotowujący czyjeś dzieło do druku

Czym jest Edytor znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Egzegeta:
Słownik zajmujący się komentowaniem dzieł; 2. teolog komentujący teksty biblijne; 3. w starożytnej Grecji: tłumacz wyroczni i niekiedy praw i obyczajów; 4. w starożytnych Atenach urzędnik czuwający nad edytor.
Co znaczy Energia:
Słownik umiejętność do intensywnego działania jako właściwość człowieka; 2. w filozofii greckiej forma, w odróżnieniu do materii jako potencji - to, co jest urzeczywistnione, aktualne, czynne, w edytor.
Co znaczy Elita:
Słownik wyróżniająca się albo uprzywilejowana w relacji do reszty społeczeństwa z racji na posiadanie pewnych cech albo dóbr cenionych społecznie; 2. wysoko kwalifikowany materiał nasienny roślin uprawnych edytor.
Co znaczy Element:
Słownik jakiejś całości; 2. podstawowa informacja, start, zasada; 3. w filozofii starożytnej pierwiastek, żywioł, fundamentalny składnik świata, na przykład ogień, woda, ziemia, powietrze; 4. w matematyce edytor.
Co znaczy Elewacja:
Słownik ściana budynku wspólnie z występującymi na niej elementami architektonicznymi i wystrojem, określona wg stron świata albo otoczenia; 2. rysunek architektoniczny, stanowiący rzut prostopadły budynku edytor.
  • Dodano:
  • Autor: