likwacja definicja
Słownik Likwacja definicja. Czym jest różnym składzie chemicznym, zachodzący pod wpływem siły.

Czy przydatne?

Definicja Likwacja

Co oznacza LIKWACJA: 1. mechanizm rozdzielania się magmy na frakcje ciekłe o różnym składzie chemicznym, zachodzący pod wpływem siły ciężkości; 2. częściowe topienie stopu w celu rozdzielenia jego składników; 3. nierównomierność rozkładu składników stopowych, wtrąceń i zanieczyszczeń w metalu, powstająca w trakcie krzepnięcia

Czym jest Likwacja znaczenie w Słownik wyrazy L .

Co znaczy Łom:
Słownik końcu zaostrzony albo spłaszczony, wykorzystywany do rozbijania, kruszenia czegoś, podważania ciężarów i tym podobne; 2. figura, odłam skały, blok, cios skalny; 3. pokruszone albo odłupane kawałki likwacja.
Co znaczy Ług:
Słownik 1. roztwór wodny wodorotlenku sodowego lub potasowego; 2. podmokła łąka likwacja.
Co znaczy Licznik:
Słownik 1. przyrząd pomiarowy wskazujący wartość mierzonej wielkości jako rezultat jej sumowania albo całkowania w pewnych odcinkach czasu; 2. w ułamku matematycznym liczba znajdująca się nad kreską ułamkową likwacja.
Co znaczy Łaźnia:
Słownik albo cały budynek z urządzeniami do kąpieli w wodzie, parze albo gorącym suchym powietrzu; 2. urządzenie do równomiernego ogrzewania substancji w naczyniach laboratoryjnych za pośrednictwem likwacja.
Co znaczy Linka:
Słownik 1. cienka lina, na przykład sterownicza, żeglarska i tym podobne; 2. wiosenny moment godowy u zwierząt likwacja.
  • Dodano:
  • Autor: