ostoja definicja
Słownik OSTOJA definicja. Czym jest warunkach sprzyjających przeżyciu gatunku albo innej jednostki.

Czy przydatne?

Definicja Ostoja

Co oznacza OSTOJA: 1. oparcie, podpora, fundament; 2. region o lokalnych warunkach sprzyjających przeżyciu gatunku albo innej jednostki systematycznej zwierząt, roślin; 3. miejsce stałego przebywania zwierzyny, zapewniające ochronę przed niesprzyjającymi czynnikami, drapieżnikami itp

Czym jest Ostoja znaczenie w Słownik wyrazy O .

Co znaczy Oberżyna:
Słownik 1. bakłażan - roślina warzywna z rodz. psiankowatych; 2. nędzna oberża, knajpa przy drodze ostoja co znaczy.
Co znaczy Ociemnienie:
Słownik 1. osłonięcie źródło światła, na przykład ociemnienie lampy kloszem; 2. strata wzroku, oślepnięcie ostoja krzyżówka.
Co znaczy Okupować:
Słownik 1. zajmować siłą i zatrzymywać jakieś terytorium, zagarniać bezprawnie budynki jakichś instytucji; 2. dawać, poświęcać co w zamian za co, na przykład okupić własne bezpieczeństwo ostoja co to jest.
Co znaczy Okupacja:
Słownik zajęcie poprzez siły zbrojne jednego państwa części albo całości terytorium innego państwa i ustanowienie tam faktycznej władzy; 2. wszelakie tymczasowe nie oparte na ustawie objęcie czegoś w ostoja słownik.
Co znaczy Odłam:
Słownik odłamane od całości, kawał, figura; 2. ekipa, ugrupowanie ludzi powstałe w wyniku podziału większej ekipy lub w wyniku oddzielenia się od większej ekipy; 3. powierzchnia minerału w miejscu ostoja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: