pędzić definicja
Słownik Pędzić definicja. Czym jest bardzo błyskawicznie posuwać się do przodu, biec, jechać; 2.

Czy przydatne?

Definicja Pędzić

Co oznacza PĘDZIĆ: 1. bardzo błyskawicznie przenosić się z miejsca na miejsce, bardzo błyskawicznie posuwać się do przodu, biec, jechać; 2. zmuszać kogoś do biegu, do posuwania się do przodu; 3. nakłaniać kogoś do pośpiechu, przynaglać, popędzać; 4. wprawiać w ruch, powodować funkcjonowanie jakiegoś systemu, napędzać, poruszać; 5. produkować (zazwyczaj prymitywnie) napoje alkoholowe, smołę, dziegieć, na przykład poprzez fermentację i destylację; 6. pobudzać warzywa i rośliny ozdobne zimą i inicjalną wiosną w warunkach szklarniowych do szybszego wzrostu

Czym jest Pędzić znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Pozawałowy:
Słownik 1. następujący po zawaleniu, stan pozawałowy; 2. położony poza wałem, na przykład obronnym pędzić.
Co znaczy Podstawa:
Słownik coś stoi, opiera się, wspiera się; 2. w architekturze i sztuce dolna część budowli, kolumny, pomnika, rzeźby i tym podobne; 3. zasadniczy obiekt czegoś, założenie, zasada, podbudowa, podwalina pędzić.
Co znaczy Podarować:
Słownik 1. dać coś jako dar, dać darmo, bez wynagrodzenia; 2. zrezygnować z jakiejś należności, zwolnić kogoś od czegoś pędzić.
Co znaczy Przodownik:
Słownik przoduje w czymś, ma lepsze niż inni wyniki w jakiejś dziedzinie, w jakimś zespole; 2. w Polsce międzywojennej: funkcjonariusz policji państwowej w randze sierżanta; 3. żniwiarz, kosiarz idący pędzić.
Co znaczy Pneumatyk:
Słownik 1. pneumatyczne ogumienie koła pojazdu; 2. list wysłany pocztą pneumatyczną pędzić.
  • Dodano:
  • Autor: