pętak definicja
Słownik PĘTAK definicja. Czym jest niepoważnym, niesolidnym, o kimś, z kim nie trzeba się liczyć.

Czy przydatne?

Definicja Pętak

Co oznacza PĘTAK: 1. małe dziecko, chłopiec; 2. lekceważąco o kimś niepoważnym, niesolidnym, o kimś, z kim nie trzeba się liczyć

Czym jest Pętak znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Podgrupa:
Słownik wyodrębniona z większej ekipy, powstała z jej podziału; 2. zespół pierwiastków należących do tej samej ekipy układu okresowego, wyróżniających się pod względem jakichś cech spośród pozostałych pętak co znaczy.
Co znaczy Pianka:
Słownik legumina z ubitej śmietany, jaj, cukru i różnych dodatków; 3. uwodniony krzemian magnezu, minerał o barwie białej z odcieniem żółtawym, szarawym, czerwonawym, będący wytworem przeobrażenia serpentynu pętak krzyżówka.
Co znaczy Pisanka:
Słownik na Wielkanoc barwnikami naturalnymi, ozdobione ornamentem o motywach geometrycznych albo roślinnych; 2. pismo artystyczne zbliżone metodą do pisma kaligraficznego, realizowane pędzelkiem okrągłym pętak co to jest.
Co znaczy Przestój:
Słownik przerwa w pracy, w produkcji i tym podobne, wynikła na przykład na skutek awarii maszyn albo złej organizacji pracy; 2. postój statku, samochodu ciężarowego, wagonu i tym podobne,, środków pętak słownik.
Co znaczy Poprawny:
Słownik 1. zgodny z obowiązującymi normami, regułami, konwenansem; 2. dawniej poprawiony, ulepszony pętak czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: