płuczka definicja
Słownik Płuczka definicja. Czym jest ciał stałych, zawiesin albo roztworów gazowych z użyciem.

Czy przydatne?

Definicja Płuczka

Co oznacza PŁUCZKA: 1. urządzenie do rozdzielania albo oczyszczania mieszanin ciał stałych, zawiesin albo roztworów gazowych z użyciem cieczy jako czynnika rozdzielającego, służące raczej w przemyśle i górnictwie; 2. urządzenie do mechanicznego mycia i czyszczenia z ziemi buraków cukrowych, warzyw, owoców i tym podobne; 3. urządzenie do spłukiwania miski klozetowej, zasilane wodą z wodociągu; 4. ciecz stosowana w trakcie wiercenia do wynoszenia rozdrobnionej skały z dna otworu wiertniczego na powierzchnię, do utrzymywania ścian otworu w równowadze i do chłodzenia narzędzia wiercącego

Czym jest Płuczka znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Przesyp:
Słownik piaszczysta mierzeja oddzielająca kompletnie dawną zatokę od morza; 2. miejsce przesypywania urobku z jednego przenośnika na drugi w kopalni albo urządzenie do zarządzania urobku w okresie takiego płuczka.
Co znaczy Pogromca:
Słownik 1. ten, kto zwyciężył, pokonał kogoś, zadał komuś druzgocącą klęskę; 2. ten, kto tresuje dzikie zwierzęta płuczka.
Co znaczy Prowincja:
Słownik nieduże miasto, wieś i tym podobne oddalone od stolicy; 2. jednostka administracyjno terytorialna w niektórych krajach, na przykład w Belgii, Hiszpanii albo część składowa federacji, na przykład w płuczka.
Co znaczy Przecznica:
Słownik 1. aleja prostopadła do głównej arterii albo innej ulicy; 2. obszerne, poziome wyrobisko korytarzowe drążone w warstwie skały płonnej, łączące szyb z nachylonymi pokładami albo pokłady ze sobą płuczka.
Co znaczy Pudlarz:
Słownik regularnie nie trafiający do celu; 2. robotnik pracujący przy pudlingowaniu, jest to oczyszczaniu surówki z domieszek poprzez jej ogrzewanie; 3. wytwórca pudeł; 4. miłośnik albo hodowca psów pudli płuczka.
  • Dodano:
  • Autor: