pocić definicja
Słownik Pocić Się definicja. Czym jest działania środków farmaceutycznych i tym podobne; 2. trudzić.

Czy przydatne?

Definicja Pocić Się

Co oznacza POCIĆ SIĘ: 1. wydzielać pot w wyniku nadmiernego gorąca, wysiłku, działania środków farmaceutycznych i tym podobne; 2. trudzić się, mozolić się, wysilać się; ślęczeć nad czymś; 3. skraplać na sobie, w wyniku różnicy temperatur, wilgoć znajdującą się w otoczeniu albo wydzielać ją z siebie

Czym jest Pocić Się znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Parada:
Słownik 1. uroczysta ceremonia, przegląd wojsk połączony z defiladą; 2. w szermierce pozycja obronna, zasłona; 3. w piłce nożnej obrona bramki polegająca na rzuceniu się bramkarza na ziemię pocić się.
Co znaczy Poprzeczka:
Słownik kreska idąca w poprzek czegoś; 2. ścieżka polna idąca w poprzek zagonów; 3. listwa drewniana albo metalowa układana na stojakach do skoków wzwyż i o tyczce; 4. poprzeczna belka drewniana albo rura pocić się.
Co znaczy Podporowy:
Słownik 1. element, na którym ktoś albo coś się wspiera; 2. związany z podporem - figurą gimnastyczną polegającą na uniesieniu górnej połowy ciała na rękach z pozycji leżącej pocić się.
Co znaczy Pokarm:
Słownik 1. to, czym się żywią organizmy żywe; 2. mleko produkowane po porodzie w gruczołach mlecznych kobiet i samic zwierząt ssących pocić się.
Co znaczy Podworcowy:
Słownik 1. związany z podwórcem, podwórkiem; 2. pozostały po dworcu, na przykład kolejowym pocić się.
  • Dodano:
  • Autor: