polewaczka definicja
Słownik Polewaczka definicja. Czym jest sitkiem; 2. auto ze zbiornikiem na wodę i urządzeniem do.

Czy przydatne?

Definicja Polewaczka

Co oznacza POLEWACZKA: 1. naczynie do polewania roślin wyposażone w lejek z sitkiem; 2. auto ze zbiornikiem na wodę i urządzeniem do polewania i zmywania ulic

Czym jest Polewaczka znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Potencja:
Słownik 1. umiejętność do jakiegoś działania, siła umożliwiająca działanie, moc; 2. wg Arystotelesa to, co możliwe albo to, co dopiero stworzenie w przeciwieństwie od tego, co rzeczywiste, co już jest polewaczka.
Co znaczy Prątek:
Słownik 1. bakterie w kształcie cienkich pręcików, prostych albo lekko zgiętych; wybrane o właściwościach chorobotwórczych; 2. pęd owoconośny, pośredni pomiędzy pędem skróconym a długim polewaczka.
Co znaczy Pociąg:
Słownik 1. zespół połączonych ze sobą wagonów i lokomotywy lub wagonu silnikowego, odbywający jazdę po wytyczonej trasie, po szynach, albo przygotowany do drogi; 2. skłonność, upodobanie do czegoś polewaczka.
Co znaczy Pak:
Słownik 1. pozostałość po destylacji smoły, ropy naftowej i tym podobne, wytwór stały albo półstały, topliwy; 2. kra lodowa zbita w warstwy grubości kilku metrów polewaczka.
Co znaczy Potęga:
Słownik w oddziaływaniu na coś; 2. przewaga w jakiejś dziedzinie politycznej, gospodarczej albo w wojskowej; 3. ktoś potężny, mający spore znaczenie, wpływ, przewagę nad innymi; coś potężnego, silnego; 4 polewaczka.
  • Dodano:
  • Autor: