polewaczka definicja
Słownik POLEWACZKA definicja. Czym jest sitkiem; 2. auto ze zbiornikiem na wodę i urządzeniem do.

Czy przydatne?

Definicja Polewaczka

Co oznacza POLEWACZKA: 1. naczynie do polewania roślin wyposażone w lejek z sitkiem; 2. auto ze zbiornikiem na wodę i urządzeniem do polewania i zmywania ulic

Czym jest Polewaczka znaczenie w Słownik wyrazy P .

Co znaczy Patron:
Słownik 1. szablon z wyciętym na nim deseniem, który poprzez malowanie przenosi się na ścianę, tkaniny, papier i tym podobne; 2. łuska, gilza, nabój polewaczka co to jest.
Co znaczy Parcie:
Słownik ciśnienie, napór; 2. odczucie spowodowane mocnym rozciągnięciem ścian odbytnicy poprzez kał albo ścian pęcherza moczowego poprzez mocz; 3. siła wywierana poprzez płyn na ścianki naczynia albo polewaczka definicja.
Co znaczy Poderwać:
Słownik 1. gwałtownie podnieść, unieść w górę; 2. nadszarpnąć coś od spodu; 3. podkopać, osłabić, podmyć; 4. o osobie przeciwnej płci: zdobyć, pozyskać sobie polewaczka co znaczy.
Co znaczy Portret:
Słownik albo fotografia większych rozmiarów, przedstawiające określoną osobę lub grupę osób, z zachowaniem podobieństwa; 2. charakterystyka, opis jakiejś osoby; opisanie, scharakteryzowanie jakiejś postaci w polewaczka słownik.
Co znaczy Pokolenie:
Słownik samych rodziców; 2. ogół ludzi urodzonych i żyjących w tej samej epoce, których postawy i światopogląd zostały ukształtowane poprzez wspólnotę doświadczeń; 3. ekipa ludzi mniej więcej w tym samym polewaczka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: